Jl development/ bayzone - winnicka park

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Michalgolab1507

Jl development/ bayzone - winnicka park

Postautor: Michalgolab1507 » 07 sie 2018, 21:06

Szukam informacji o firmie jl development / bayzone. Budujea winnicka park w Wieliczce. Czy miał ktoś z nimi do czynienia? Opinie w Internecie sa delikatnie mowiac negatywne a sam kontakt z jl development/bayzone raczej ok. Prosze o info.

zgala

Re: Jl development/ bayzone - winnicka park

Postautor: zgala » 11 sie 2018, 15:54

ja bym nie ryzykował, słyszałem wiele złego, są inni lepsi chcesz kupować mieszkania, które zbudowane są za pieniądze innych

Nowy

Postautor: Nowy » 12 sie 2018, 15:23

zgala pisze:ja bym nie ryzykował, słyszałem wiele złego, są inni lepsi chcesz kupować mieszkania, które zbudowane są za pieniądze innych

A jakiś potwierdzony konkret? Bo tak bez żadnego konkretu, to można sobie różne rzeczy wypisywać...

Jakub.grizly1975

Postautor: Jakub.grizly1975 » 13 sie 2018, 16:56

Nowy pisze:
zgala pisze:ja bym nie ryzykował, słyszałem wiele złego, są inni lepsi chcesz kupować mieszkania, które zbudowane są za pieniądze innych

A jakiś potwierdzony konkret? Bo tak bez żadnego konkretu, to można sobie różne rzeczy wypisywać...

Potwierdzony konkret to artykuł w gazecie krakowskiej o bayzone + opinie np na ceneo.

oszukanyprzezbayzone

Postautor: oszukanyprzezbayzone » 14 sie 2018, 9:22

Bayzone mnie oszukało na 3.5 tys. pln. Chciałem kupic grzejniki za 13 tys i wzięli ode mnie przedpłatę. Pierwszy raz się naciąłem. Nauczka. Sprawa zgłoszona na policję. Zapoznaj sie z artykułem:
gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/grzejnikow-nie-dostali-pieniadze-stracili-sledczy-stawiaja-zarzuty,13401133

Nowy

Postautor: Nowy » 19 sie 2018, 23:46

Zrozumiałe, że nikomu nie jest do śmiechu, ale to sprawa dla policji raczej i wydaje się, że dużego związku z opisywaną tu inną firmą, budującą domy, nie ma.

Anna23789

Postautor: Anna23789 » 21 sie 2018, 17:10

Nowy pisze:Zrozumiałe, że nikomu nie jest do śmiechu, ale to sprawa dla policji raczej i wydaje się, że dużego związku z opisywaną tu inną firmą, budującą domy, nie ma.

Związek jest taki że wlascicielem obu firm jest Paweł K.: JL DEVELOPMENT i Bayzone.

inzynier

Postautor: inzynier » 24 wrz 2018, 11:02

Witam, również szukam informacji na temat tego wykonawcy. W tym momencie do sprzedaży trafił trzeci etap (segment C), inwestycja wydaję się bardzo ciekawa, chociażby ze względu na bliską odległość przystanku kolejki SKM. Czy miał ktoś z nimi do czynienia z tym deweloperem, wszystkie mieszkania w segmentach A i B zostały już sprzedane, a inwestycja rośnie w dość szybkim tempie, może ktoś nabył tam nieruchomość? Prosze o info.

kocicaewa

Postautor: kocicaewa » 25 wrz 2018, 11:37

Same mieszkanka ok, oglądałam kilka miesięcy temu jak budowali I etap, odległość do kolejki to także plus. Niepokój wzbudza:
1) opinia o Właścicielu. Sprawa z przytoczonego poniżej artykułu dalej się toczy - zalecam przejrzeć komentarze pod artykułem.
gazetakrakowska.pl/grzejnikow-nie-dostali-pieniadze-stracili-sledczy-stawiaja-zarzuty/ar/13401133
2) bardzo duże nachylenie terenu oraz bliskość pomnika (jest nawet jakieś kółko obrońców pomnika czy jakoś tak - mogą namieszać przy odbiorach)
Poza tym to mają lekkie opóźnienie w I etapie (ale to chyba norma) - jak oglądałam to było mówione o końcówce wakacji z segmentem A.
Zalecam WYBITNĄ ostrożność. Lepiej zaczekać aż odbiorą budynki.

luc

Postautor: luc » 26 wrz 2018, 0:51

Nie łączyłbym jednej i drugiej działalności, bo jednak o dwóch różnych sprawach tu rozmawiamy, choć pewnie ostrożność wskazana. Ale jeżeli są wątpliwości, to pewnie najpewniej kupić gotową nieruchomość, zadziałać tak, jak z rachunkiem powierniczym zamkniętym. A w ogóle, to jaki jest tam system płatności? I w którymś domu już ktoś mieszka? Jeżeli tak, to optymalnie byłoby dopytać :)

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”