Osiedle Estella od Frax-Bud Developer (Kraków - Czyżyny) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
megi
Posty: 225
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Osiedle Estella od Frax-Bud Developer (Kraków - Czyżyny) - opinie na forum

Postautor: megi » 12 wrz 2018, 10:23

Może ktoś ma na forum więcej informacji, bo rusza nowa inwestycja - Osiedle Estella w Krakowie - Czyżynach, za projekt odpowiada deweloper Frax-Bud, czyli firma, która już trochę w Krakowie pobudowała. Budynek, a może dwa budynki, bo jeszcze niewiele o tym wiadomo, ma powstać niedaleko przystanku Wiślicka, za niedaleko stacji benzynowej i ul. Stella-Sawickiego, jakie macie opinie, jeżeli chodzi o tą lokalizację. Może być głośno od ulicy, przynajmniej z niektórych stron budynku, ale też nic dziwnego dzisiaj, że buduje się w takich miejscach. Wkrótce chyba te nowe mieszkania w Czyżynach mają trafić do sprzedaży, ciekawi mnie, jaka będzie cena metra kwadratowego, ktoś może ma jakieś informacje na ten temat i podzieli się na forum?


MarcinJ
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Osiedle Estella od Frax-Bud Developer (Kraków - Czyżyny) - opinie na forum

Postautor: MarcinJ » 12 wrz 2018, 15:55

Budowa już ruszyła, z tego, co widać, swoją drogą ciekawe, jak będzie z tą linią wysokiego napięcia, czy będą ją jakoś wkopywać, czy zostanie tak, jak jest.

Obrazek

Widać, że roboty ziemne już trwają tam, rozpoczęło się robienie wykopu. Ciekawe ile będzie poziomów parkingów podziemnych, tylko jeden, czy więcej.

Obrazek

A tu tablica informacyjna z danymi o budowie, z której można się więcej dowiedzieć o tym, co tam powstaje, czyli Osiedle Estella, ciekawe, jak to się wkomponuje w okolicę, w zasadzie po drugiej stronie ulicy, jest tam już budynek o podobnej skali do tego powstającego.Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości