Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Niezelazny

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Niezelazny » 21 maja 2020, 9:32

mala_mi pisze:Hej,

Są jakieś osoby, co kupiły mieszkanie w tej inwestycji? Chyba jest jakieś opóźnienie, bo bloki jeszcze nie wykończone i wjazdy do garaży. Ciekawe czy tak samo będzie w 2 etapie?

Witam,

Ja kupiłem mieszkanie z 2 etapu. 1szy etap faktycznie jest opóźniony, odbiór miał być w 1 kwartale, jest połowa drugiego a dalej nie ma bramy garażowej i wjazdu do niego, nie mówiąc o chodnikach. Mieszkam niedaleko i mam widok z okna na budowę i np. dzisiaj zasypują kilkumetrową dziurę w miejscu gdzie będzie wjazd do 1 i 3 etapu. Zaczęli też zbroić mury oporowe do wjazdu do garaży 1go etapu. Więc coś się dzieje, ale do końca jeszcze trochę zostało. Tak samo nie widzę daszków nad balkonami w większości budynków z 1go etapu.
Mam taką teorię, że celowo opóźniają oddanie 1szego etapu aby najbrudniejszą część 3ciego etapu, bo chyba już go zaczęli, przejść jak jeszcze ludzie się nie wprowadzą.
Przy drugim etapie niezbyt się spieszą z elewacją, bodajże w 3-4 tygodnie zrobili samo ocieplenie, bez tynku, na połowie ostatniego budynku. W takim tempie wydaje mi się, że nie skończą do końca roku.

Pozdrawiam

Justyna89

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Justyna89 » 23 maja 2020, 2:19

Cześć,
ja kupilam mieszkanie w 1 etapie. Obecnie zaczynają się odbiory techniczne mieszkań, wiec będzie można już powoli wykańczać mieszkania.
Nie maja jednak nadal wszystkich pozwoleń z urzędów, a dodatkowo droga nie jest gotowa.

Kamil90

Postautor: Kamil90 » 23 maja 2020, 7:02

Czesc,

Ja kupilem mieszkanie w I etapie. Za tydzien mam odbiór mieszkania. Ostatnio byłem w swoim mieszkaniu z firma wykanczajaca( w srdoku wydaje mi sie,ze budynki sa juz wykonczone). Widac,ze jesli chodzi o infarstrutkre zewnetrzna nie ma jeszcze nic :( Widac,ze dopiero w tym tygodniu rozpoczęli prace zwiazane z wjazdem do garażu. Z informacji jakie mam od developera wynika, ze 'zgodnie z umową ' czyli czerwie/lipiec dostaniemy klucze w celu wykanczania mieszkan, a w miedzy czasie developer bedzie zalatwial pozwolenie na uzytkowanie.
Tez macir takie informacje ?
Mnie martwi troche to,ze mamy w zasadzie czerwiec a ani nie ma drogi,anie i frastruktury ect...

Pozdrawiam

Justyna89

Postautor: Justyna89 » 23 maja 2020, 9:40

Cześć,
Tak, też msm informacje, że odbiory są do czerwca zgodnie z umową, ale są opóźnienia co do infrastruktury.
Niby za 2 tygodnie dostaję klucze, ale nie mam pojęcia jak nawet samochód z materiałami do wykończenia ma tsm wjechać bez dróg :shock:

Pozdrawiam

Kamil90

Postautor: Kamil90 » 23 maja 2020, 13:27

Odbieral juz ktos mieszkanie w I etapie? Cos szczelgonego zwrociolo wasza uwage ?

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”