Rachunki / otrzymanie rachunków za mieszkanie - Nowa 5 Dzielnica

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica, za którą odpowiada deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
wojtek123
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2018, 12:32

Rachunki / otrzymanie rachunków za mieszkanie - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: wojtek123 » 09 gru 2018, 14:14

Dzień dobry,

czy dostał ktoś już jakieś rachunki na podanego e-maila lub login do platformy zarządcy nieruchomości?


kopar
Posty: 29
Rejestracja: 23 lut 2018, 22:41

Re: Rachunki / otrzymanie rachunków za mieszkanie - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: kopar » 09 gru 2018, 21:14

jeszcze nie

Student
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2019, 11:58

Re: Rachunki / otrzymanie rachunków za mieszkanie - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: Student » 03 mar 2019, 17:59

Czy nie wydaje się Wam, że skoro mamy dostęp do platformy zarządcy, gdzie jest możliwość wypisywania ilości zużytej ciepłej i zimniej wody to powinniśmy się tak rozliczać? Rozliczanie wody raz na rok, to jakiś absurd. Wiele osób kupiło mieszkanie na wynajem i dogodnym rozwiązaniem jest rozliczanie miesięczne. Tym bardziej że system zarządcy jest do tego przystosowany. Nie użytkuję jeszcze mieszkania, liczniki zerowe, a płacę cały czas zaliczki za wodę.


smrk
Posty: 11
Rejestracja: 03 wrz 2018, 16:00

Re: Rachunki / otrzymanie rachunków za mieszkanie - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: smrk » 03 mar 2019, 22:21

Byłoby to dobrą opcją. Podobnie jest, gdy w moim przypadku po prostu prognoza jest zawyżona. Wiem, że można wnioskować o zmianę prognozy, ale tak czy siak - rozliczenie raz na rok to zbyt rzadko.



Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość