Kolejne etapy inwestycji / sprzedaż mieszkań na osiedlu Vista Kraków - Lokum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
ataman
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2018, 15:40

Kolejne etapy inwestycji / sprzedaż mieszkań na osiedlu Vista Kraków - Lokum

Postautor: ataman » 24 gru 2018, 12:33

Nie wiecie jak się mają sprawy z kolejnymi etapami osiedla Vista w Krakowie, które buduje deweloper Lokum? Wiadomo, kiedy zacznie się sprzedaż nowych mieszkań w kolejnych budynkach, bo chyba jeszcze trochę ma ich powstać w ramach osiedla, no chyba, że się mylę : Ktoś może ma jakieś info i może się podzielić na forum? Wiadomo, że im wcześniej się zarezerwuje, tym większy jest wybór mieszkań. Ceny też by się przydały, pewnie sporo pójdą w górę, jak wszędzie w ostatnich latach.


muka
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2018, 15:52

Re: Kolejne etapy inwestycji / sprzedaż mieszkań na osiedlu Vista Kraków - Lokum

Postautor: muka » 15 mar 2019, 12:53

ataman pisze:Nie wiecie jak się mają sprawy z kolejnymi etapami osiedla Vista w Krakowie, które buduje deweloper Lokum? Wiadomo, kiedy zacznie się sprzedaż nowych mieszkań w kolejnych budynkach, bo chyba jeszcze trochę ma ich powstać w ramach osiedla, no chyba, że się mylę : Ktoś może ma jakieś info i może się podzielić na forum? Wiadomo, że im wcześniej się zarezerwuje, tym większy jest wybór mieszkań. Ceny też by się przydały, pewnie sporo pójdą w górę, jak wszędzie w ostatnich latach.

Wiemy co nieco, dzięki decyzji odmownej z listopada 2018 o wydaniu pozwolenia na budowę.
Następuje w nim piękny pocisk urzędnika po wymysłach Lokum Deweloper S.A., aż miło mi się to czytało, chociaż nie zaprzeczę, że również częściowo jak kryminał...
Łącząc wiele faktów firma Lokum jawi się jako typowy janusz biznesu - byle jak, byle zgarnąć $.
Aż strach pomyśleć, ile ich inwestycji powstało w tak byle jaki sposób, skoro ich wnioski o wydanie pozwolenia są tworzone na kolanie przez niekompetentnych ludzi. Tak samo wyglądają wzory ich umów deweloperskich i przeniesienia własności (pełne niedozwolonych klauzul).

Komu życie miłe niech omija tego dewelopera z daleka, szkoda nerwów :)

No ale odpowiadając na pytanie :D to:
w marcu urząd dostał kolejny wniosek o wydanie pozwolenia, więc trochę to potrwaWróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość