Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Informacje o najlepszych miejscach na kupienie mieszkania w Warszawie. Także ciekawe miejsca na Mazowszu, w Warszawie i w okolicach.
Lubiekoty
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:05

Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: Lubiekoty » 23 sty 2019, 15:27

Intereują mnie inwestycje mieszkaniowe w tym rejonie warszawy, najlepiej jakieś nowoczesne i minimalistyczne projekty, cos kameralnego, absolutnie nie wieżowce


Voldemort
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:52

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: Voldemort » 28 sty 2019, 7:52

Wilania? ponoc ciekawie sie zapowiada, okaze sie z czasem :)

Beja06
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2019, 9:46

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: Beja06 » 01 lut 2019, 9:58

też słuszałam, że ok, ale faktycznie poczekamy zobaczymy


marciocha
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2019, 12:46

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: marciocha » 07 mar 2019, 12:56

Też słyszałam o tym ale na pewno będą drogie te mieszkania. My zawsze marzyliśmy by zamieszkać na Wilanowie i na szczęście udało nam się kupić mieszkanie w dość atrakcyjnej cenie w porównaniu do cen, jakie zapłacili nasi znajomi za podobny metraż.
Be happy, Be bright, Be You ! :)

kokola
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:01

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: kokola » 25 kwie 2019, 18:10

Całkiem kameralnie się wydaje na tym osiedlu. I chyba będzie gdzie wyjść na spacer z wózkiem no i połączenie z centrum całkiem w porządku. Wydaje mi się, że nie ma co czekać, bo ceny tylko rosną ;/

Kojot900
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2017, 8:39

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: Kojot900 » 08 maja 2019, 12:10

Wilanów? E nie, za daleko jak dla mnie. Jak mieszkanie to tylko przy metrze. Wczoraj kontaktowałam się z Home Invest, bo ruszyła przedsprzedaż mieszkań na Sokratesa i umówiliśmy się na spotkanie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Lubię konkretnych ludzi, bo wiem, że nic nie kombinują. A poza tym czytałam o nich trochę w Internecie i mają dużo pozytywnych opinii.

kokola
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:01

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: kokola » 08 maja 2019, 22:51

Mi na spotkaniu w biurze Polnordu coś napomknęli, że na Wilanii jest opcja przebudowania 2 pokoi na 3. Ktoś korzystał z takiej opcji?

magdak
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:47

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: magdak » 21 maja 2019, 14:08

Byliśmy w biurze sprzedaży Polnordu i też coraz poważniej zastanawiamy się nad Wilanią. Ładnie, a wręcz luksusowo wygląda to na wizualizacjach. Czy ktoś wie jak tam z komunikacją miejską? Obecnie mieszkam na Woli i kompletnie nie znam tych okolic.


g.rozmus
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 16:55

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: g.rozmus » 22 maja 2019, 14:22

magdak pisze:Byliśmy w biurze sprzedaży Polnordu i też coraz poważniej zastanawiamy się nad Wilanią. Ładnie, a wręcz luksusowo wygląda to na wizualizacjach. Czy ktoś wie jak tam z komunikacją miejską? Obecnie mieszkam na Woli i kompletnie nie znam tych okolic.

W pobliżu osiedla masz szybkie linie autobusowe do centrum. Do najbliższego metra jedzie chyba nie dłużej niż 10 minut.

jczarnota
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:42

Re: Wilanów / mieszkania w Wilanowie w Warszawie - opinie o okolicy na forum

Postautor: jczarnota » 24 maja 2019, 13:44

Komunikacja miejska spisuje się niestety lepiej w Wilanowie niż samochodowa. Tutaj jednak trochę się korkuje, ale taki urok każdego większego osiedla.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Warszawie forum? Ciekawe na Mazowszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość