[Bud 3] - Odbiór mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Piasta Towers

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
arkusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2018, 12:11

[Bud 3] - Odbiór mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Piasta Towers

Postautor: arkusz » 14 mar 2019, 22:16

Drodzy przyszli sąsiedzi,

Czy macie już może jakieś informacje na temat odbioru mieszkań w trzecim budynku? 8-) Przejeżdżałem niedawno obok piasta towers i nasz blok z zewnątrz wygladał na prawie ukończony. Z 2-3 tygodnie temu jak dzwoniłem do biura z pytaniem kiedy można wejść i zobaczyć mieszkanie to dostałem jedynie informacje, ze aktualnie są klatki schodowe malowane.


Boriasz
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2018, 8:57

Re: [Bud 3] - Odbiór mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Piasta Towers

Postautor: Boriasz » 15 mar 2019, 7:40

Będąc tam na początku bieżącego tygodnia wykonywano rozbiórkę rusztowania, w związku z czym prace związane z elewacją dobiegły końca. Prawdopodobnie w zeszłym tygodniu odbywały się odbiory z Nadzorem Budowlanym. Z informacji jakie uzyskałem z Biura Sprzedaży wynika, że odbiory kluczy mają nastąpić w połowie kwietnia, a właściciele mieszkań o tym fakcie zostaną poinformowani w sposób telefoniczny. Sądzę, że do końca marca będą trwać jeszcze ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Wnioskuje też, że skoro Deweloper podaje kwiecień jako miesiąc odbioru kluczy, to uzyskano już pozwolenie na użytkowanie, bądź w protokole nie znalazły się żadne uwagi mające wpływ na jego uzyskanie.Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość