Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
SzukamMieszk
Posty: 8
Rejestracja: 19 sie 2019, 22:05

Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: SzukamMieszk » 19 sie 2019, 22:13

Drodzy forumowicze,

Rozgladam się za mieszkaniem w Krakowie i zwrócilam uwage na nowa inwestycje powstajaca na Koszykarskiej - dewoloper to Armada Finance. Czy ktos mial z Was mial juz z nim do czynienia? Inwestycje cechuja dosyc niskie ceny za m2, ok. 6000-6500 brutto.
Zapewne cena jest tez zwiazana z lokalizacja-przyznam, ze nie posiadam zbyt duzej wiedzy na ten temat, wiec moze ktos z Was mieszka/mieszkal w tych rejonach i moglby sie wypowiedziec, czy warto brac pod uwage ta lokalizacje?

Z gory dzieki za odpowiedzi :)


UczestnikForum
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2019, 12:37

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: UczestnikForum » 20 sie 2019, 13:00

Cześć :)
Z cen podanych na ich stronie internetowej wynika, że ta cena nie jest taka niska, a przy małych mieszkaniach sięga do ok 7700 za metr.
Sam blok jest usytuowany (moim zdaniem) dobrze. Przystanek autobusowy pod nosem, do tramwaju trzeba troszke podejść. Zaraz po sąsiedzku osiedle domów jednorodzinnych. Obok widzialam lewiatan, blisko jest do selgrosa i M1. Uważam, że okolica należy do atrakcyjnych. Nie wiem natomiast czy od ul. Nowohuckiej bedzie duży halas czy nie. Dla mnie minusem jest 9 kondygnacji plus trzy podziemne.
Można podejść praktycznie pod samo ogrodzenie budowy i sie rozejrzeć :)
Pozdrawiam :)

Meerows
Posty: 17
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:55

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: Meerows » 20 sie 2019, 13:17

Zależy czego szukasz ;) Dla mnie osobiście okolica jest bardzo nieciekawa, sam beton, wszystko w koło zostanie w niedługim czasie zabudowane blokami. Koleżanka kupiła mieszkanie po drugiej stronie ulicy i strasznie narzeka na dojazd do pracy (czyli w godzinach szczytu), przejechanie 4,5 km zajmuje nawet 40 minut. Ale poza godzinami szczytu podobno nie ma tragedii. Można pójść na spacer np. na wały, stosunkowo blisko jest do parku Lotników - choć znów, piechotą nieciekawa trasa. Okolica jest dobrze skomunikowana :)


SzukamMieszk
Posty: 8
Rejestracja: 19 sie 2019, 22:05

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: SzukamMieszk » 20 sie 2019, 13:58

Dziękuję za odpowiedzi :)

Generalnie rozważałam wcześniej okolice bliżej centrum, z naciskiem na Przybyszewskiego od Atala, gdyż znam te rejony i też zakładam, że w przyszłosci byłby mniejszy problem z ewentualnym wynajmem. Natomiast Armada Finance prezentuje ceny niewątpliwie niższe od Atala, więc można się pokusić na większy metraż za niższą cene ( i to znacznie). Zakładam, że jakość wykonania też może być niższa, choć w tym temacie wszystko wyjdzie w praniu ;) Słyszałam też kiedyś, że okolice Koszykarskiej to tereny zalewowe, więc to też jest minus.

Niemniej jednak dziękuję za opinie, porozglądam się i zobaczę, czy uda mi się jeszcze znaleźć jakieś informacje na temat Armady, gdyż nie słychać o nich za wiele w sieci.

megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: megi » 21 sie 2019, 10:45

Moim zdaniem jest to całkiem niezła lokalizacja, z niezłym dojazdem w różne miejsca Krakowa, ale też w zasadzie całkiem niedaleko od centrum. Mnie się podoba, że niedaleko inwestycji Koszykarska (Armada Finance) jest też stary port Płaszów, mam nadzieję, że w najbliższych latach zostanie nieco lepiej zagospodarowany, niż ma to miejsce teraz i stanie się atrakcją.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Armada Finance

Jeżeli chodzi o budynek, to opinie mam o nim całkiem dobre, tak się dzisiaj buduje i nie odstaje specjalnie ani na plus ani na minus. Mieszkania z balkonami, układy niezłe. Zastanawiam się czy będą na wyższych piętrach jakieś lokale z dobrym widokiem, bo to chyba będzie jeden z wyższych budynków w okolicy. Zastanawia mnie też los ogródków działkowych, które tam niedaleko się znajdują, czy będą utrzymywane nadal, czy ktoś znajdzie na nie jakiś inny pomysł.

kamil122
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:56

Koszykarska Kraków

Postautor: kamil122 » 27 sie 2019, 13:25

Szykuje się nowa inwestycja na ul. Koszykarskiej w Krakowie. Deweloper to Armada Finanse SA. Zdjęcia tutaj: armadafinanse.pl . Co sądzicie o inwestycji i lokalizacji?

kamil122
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:56

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: kamil122 » 27 sie 2019, 13:52

Zdecydowanie stary port Płaszów stanowi potencjał do wykorzystania!

Znalazłem trochę więcej szczegółów tutaj: armadafinanse.pl/armadakoszykarska, ale nadal nie mogę się doszukać ile będzie kosztować miejsce parkingowe i ile będzie przysługiwać każdemu mieszkańcowi. Mówicie, że ceny w porównaniu do innych inwestycji są opłacalne?

side
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2019, 13:03

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: side » 27 sie 2019, 14:22

Z informacji na stronie:
* miejsce postojowe w garażu podziemnym 40 000 zł


rasiak
Posty: 8
Rejestracja: 10 sie 2019, 12:06

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: rasiak » 27 sie 2019, 14:26

Potwierdzam miejsce postojowe to 40000zł

Harmonogram wpłat podzielony jest na 4 transze.

15 % ceny mieszkania + 40 000 zł miejsce postojowe w garażu- do 7 dni od podpisania umowy deweloperskiej.
25 % ceny mieszkania – termin do uzgodnienia
30 % ceny mieszkania – termin do uzgodnienia
30 % ceny mieszkania – po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie , jednak nie później niż do 30 września 2021.

kamil122
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:56

Re: Inwestycja Koszykarska od Armada Finance - opinie na forum

Postautor: kamil122 » 27 sie 2019, 14:33

Super. Dzięki wielkie!



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 19 gości