Szkoły i przedszkola w okolicach ul. Mogilskiej w Krakowie - Os. przy Mogilskiej

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej, które buduje deweloper Develia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum
mogilski
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2019, 11:52

Szkoły i przedszkola w okolicach ul. Mogilskiej w Krakowie - Os. przy Mogilskiej

Postautor: mogilski » 02 wrz 2019, 13:37

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej w Krakowie, jak myślicie jak w tej okolicy jest ze szkołami, przedszkolami i w ogóle, z wszelkimi innymi placówkami edukacyjnymi. Waszym zdaniem będzie tu gdzie posłać dzieci do szkoły blisko, czy raczej trzeba nastawić się na wożenie?


Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Szkoły i przedszkola w okolicach ul. Mogilskiej w Krakowie - Os. przy Mogilskiej

Postautor: Master » 16 gru 2021, 13:10

Jest tam trochę samorządowych placówek plus szkoła muzyczna przy ul. Pilotów. Na Ugorku też jest sporo szkół, ogólnie, jeśli chodzi o tego rodzaju infrastrukturę, to tam nie jest źle.

mlynek
Posty: 79
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Szkoły i przedszkola w okolicach ul. Mogilskiej w Krakowie - Os. przy Mogilskiej

Postautor: mlynek » 29 maja 2022, 11:00

Są na pewno jakieś szkoły i przedszkole albo żłobek za tym starym pawilonem na Ugorku (kiedyś to był Hermes?). Kawałek od osiedla, ale jednak nie jakoś bardzo daleko.


malgosialili
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2023, 20:55

Re: Szkoły i przedszkola w okolicach ul. Mogilskiej w Krakowie - Os. przy Mogilskiej

Postautor: malgosialili » 19 kwie 2023, 20:58

Na Łepkowskiego jest fajne przedszkole - Malutkowo. Moja córka tam chodzi. Jest mega zadowolona. Dużo ciekawych i rozwijających zajęć. Spotkania z ciekawymi ludźmi. Panie miłe i pozytywnie nastawione do dzieci. Ładnie urządzone sale. Jestem mega zadowolona moja córcia też



Wróć do „Przy Mogilskiej Osiedle (Kraków) od Develia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości