Tertium Business Park Kraków od Buma - Biurowce na Prądniku forum opinie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
ragar
Posty: 286
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Tertium Business Park Kraków od Buma - Biurowce na Prądniku forum opinie

Postautor: ragar » 29 paź 2018, 0:37

To jeszcze kilka fotek ostatnich chwil biurowca, na którego miejscu staną lada chwila kolejne etapy inwestycji biurowej Tertium Business Park Kraków - swoją drogą, robi się tam jedno z większych zagłębi biurowych w Krakowie, a to pewnie jeszcze nie będzie ostatnie słowo w tej okolicy.

Obrazek

Tyle, że aby postawić nowe inwestycje, wcześniej trzeba się było pozbyć tego, co stało tam wcześniej. Widać, że obeszli się z tym dosyć brutalnie, ale też stary biurowiec, nie reprezentował sobą nic unikalnego, może był ładniejszy niż wiele innych z tamtych lat, ale spokojnie mógł się nadawać do rozbiórki.

Obrazek

Sporo pyłu to burzenie generowało w okolicy, więc dobrze, że prace już się zakończyły.

Obrazek

A tu biurowiec najstarszy, najnowszy i stojący już od kilku lat.


neo
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Tertium Business Park Kraków od Buma - Biurowce na Prądniku forum opinie

Postautor: neo » 31 paź 2018, 15:40

Może i trochę szkoda stołówki, która tam była, ale to dobrze, jak stare budynki, o wątpliwej jakości architektonicznej, zastępuje się nowszymi, nowocześjejszymi itp. :) A to miejsce bardzo dobrze położone, jeszcze gdyby zrobiono tam tramaj przez Rondo Barei i Rondo Młyńskie, to byłoby jeszcze lepiej z dojazdem.

iti
Posty: 271
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Tertium Business Park Kraków od Buma - Biurowce na Prądniku forum opinie

Postautor: iti » 28 sty 2019, 1:13

Jeszcze niedawno był stary biurowiec, dzisiaj rosną już kolejne. Tutaj pierwszy z trzech, który jest już gotowy. Ciekawe kto i kiedy się do niego wprowadzi. Ktoś może ma jakieś informacje na ten temat?

Obrazek

Tutaj wykop pod kolejne budynki, widać, że to ogromna inwestycja, ale docelowo chyba będzie to wyglądało całkiem nieźle. Jedno z większych centrów biurowych w Krakowie tworzy się nam na Prądniku Czerwonym.

Obrazek

Ogólnie ta okolica, to jeszcze sporo chaosu niestety, jest trochę niskich, starych budynków pstrokatych od reklam, warsztat samochody, szału nie robi też np. siedziba straży miejskiej. Ciekawe w jaką stronę pójdzie to dalej. Oby było to lepiej.Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości