No ciekawe co z tym gruntem zrobili. Mieszka juz ktos w tym aktivie?
Drago wyglada super, w koncu cos innowacyjnego. Wyglad na plus.
Sama mam ogrzewanie podlogowe - tak jak ktos napisal bezsens bo w blokach kaloryfery sa tak wydajne, ze sie tej podlogowki nie uzywa.
Ciekawa jestem jak to wyjdzie. Teraz akurat bedzie pewnie jakas pora bardziej deszczowa przez kwiecień to bedzie widac, jak sobie radza z zalaniami.
Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
A na jakim etapie jest teraz budowa inwestycji Drago? Tam już robią wykop pod blok albo rosną już ściany budynku?
-
przyjezdny
- Posty: 47
- Rejestracja: 26 paź 2022, 11:06
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
Sellie pisze:Sama mam ogrzewanie podlogowe - tak jak ktos napisal bezsens bo w blokach kaloryfery sa tak wydajne, ze sie tej podlogowki nie uzywa.
W blokach kaloryfery są wydajne i zimno nie jest, ale jednak płytki w łazience są chłodne nawet jak w pomieszczeniu jest 25 stopni. Dlatego uważam, że podłogówka to duży plus inwestycji. Wiele osób decyduje się na frezowanie i instalację podłogówki w inwestycjach, które jej nie oferują w standardzie. A jest to spory koszt.
oxygen pisze:A na jakim etapie jest teraz budowa inwestycji Drago? Tam już robią wykop pod blok albo rosną już ściany budynku?
Aktualnie stoją już 4 piętra, więc około połowa finalnej bryły budynku, która sprawia wrażenie przeogromnej. Budowa idzie sprawnie, podobnie jak budowy wszystkich innych nowych inwestycji w okolicy (Banacha 12, kolejne etapy OZON itd.)
Moim zdaniem blok z zewnątrz prezentuje się super na wizualizacjach, ale nie wiem, czy kupiłbym w nim mieszkanie. Wiele mieszkań w inwestycji jest wąskich i długich przez kształt budynku. Tarasy są spore, ale od sąsiada oddzielone jedynie niską barierką. Od północy i wschodu bardzo blisko sąsiadują budynki. Najlepsze mieszkania na wysokich piętrach od południowej strony (skąd będzie rewelacyjny widok) są w zaporowej cenie (~25k/m^2).
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
Wrzuci ktoś jakieś zdjęcia, jak to idzie? Tą formę balkonów na bloku Drago, to już widać teraz, na etapie konstrukcji z żelbetu?
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
Budowa inwestycji Drago Kraków przy ul. Banacha.

I faktycznie widać już na niej te zaostrzone balkony, które mają być dla tego budynku charakterystyczne.

Tu można je sobie nieco lepiej ocenić i porównać także z perspektywą stojącego przy nich człowieka - chyba nie będą takie małe.

I faktycznie widać już na niej te zaostrzone balkony, które mają być dla tego budynku charakterystyczne.

Tu można je sobie nieco lepiej ocenić i porównać także z perspektywą stojącego przy nich człowieka - chyba nie będą takie małe.
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
Z jednej strony będzie to zaokrąglenie i to też coś, czego w okolicy chyba raczej nie ma.

Te otwory na dole, to chyba zjazd do garażu, wygląda jakby garaż miał być mniej więcej na poziomie gruntu przez to, że jest tam taka skarpa, więc to też w porządku.

A tak wygląda odległość od stawianej po sąsiedzku inwestycji Banacha 12 Kraków - jak na razie ta przestrzeń wydaje się być całkiem sensowna, choć i budynki mają być całkiem spore chyba, więc ocenić trzeba będzie za jakiś czas dopiero.

Te otwory na dole, to chyba zjazd do garażu, wygląda jakby garaż miał być mniej więcej na poziomie gruntu przez to, że jest tam taka skarpa, więc to też w porządku.

A tak wygląda odległość od stawianej po sąsiedzku inwestycji Banacha 12 Kraków - jak na razie ta przestrzeń wydaje się być całkiem sensowna, choć i budynki mają być całkiem spore chyba, więc ocenić trzeba będzie za jakiś czas dopiero.
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
I jeszcze jedno zdjęcie inwestycji.

Fajne to, tylko nie wiem czy nie zgodnie pośród całej tej nowej zabudowy, która na Górce Narodowej już powstała lub dopiero powstaje czy powstanie.

Fajne to, tylko nie wiem czy nie zgodnie pośród całej tej nowej zabudowy, która na Górce Narodowej już powstała lub dopiero powstaje czy powstanie.
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań tam, to ze strony dewelopera wynika, że:
Przy czym te najdroższe mieszkania 2-poziomowe, to układy mają dosyć dziwne.
- 57 - mieszkania wolne
- 33 - mieszkania sprzedane
- 9 - mieszkania w rezerwacji
Przy czym te najdroższe mieszkania 2-poziomowe, to układy mają dosyć dziwne.
- Iwona Bodziony
- Posty: 24
- Rejestracja: 06 maja 2026, 17:34
Re: Drago / Antrans Invest - Kraków, Górka Narodowa, Banacha 8 - opinie na forum
Aktualnie budowa jest na etapie 6 piętra.

.jpg)

.jpg)
Iwona Bodziony - doradca rynku pierwotnego w Krakowie. Pomagam kupującym wybrać nowe mieszkanie: dla siebie, rodziny lub jako inwestycję. Analizuję lokalizację, układ, standard budynku, cenę, dostępność i potencjał inwestycyjny.
IwonaBodziony.pl
IwonaBodziony.pl
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 82 gości