
Ale, jak patrzę na to z dzisiejszej perspektywy, to te bloki nie wyszły jednak dobrze.

Te ciemne elewacje wyglądają tak sobie, okna nie do podłogi, co ma swoje plusy, ale tu wygląda tak sobie, osiedle dosyć gęste. W sumie, to dobrze wyszło, że jednak nie tu.