Pepeg pisze:Klienci już się znaleźli, prawie wszystko sprzedane, zostało 10 wolnych mieszkań.
Pewnie dlatego widziałem ostatnio reklamy, że ogłosili start II etapu inwestycji, tj. osiedle Bluszcz 2 Kraków - ciekawe co pokażą i jak to będzie usytuowane względem etapu pierwszego?

