Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
KlientS
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2024, 21:45

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Postautor: KlientS » 06 maja 2026, 22:13

Pepeg pisze:Klienci już się znaleźli, prawie wszystko sprzedane, zostało 10 wolnych mieszkań.

Pewnie dlatego widziałem ostatnio reklamy, że ogłosili start II etapu inwestycji, tj. osiedle Bluszcz 2 Kraków - ciekawe co pokażą i jak to będzie usytuowane względem etapu pierwszego?


KlientS
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2024, 21:45

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Postautor: KlientS » 06 maja 2026, 22:13

A sama inwestycja Bluszcz na jakim jest w tej chwili etapie? Ile tam jeszcze mają do skończenia tego budynku?

fjrc
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Postautor: fjrc » 02 cze 2026, 17:54

Rozpoczęli sprzedaż 2 etapu
Już kilka sprzedanych i w rezerwacji

75 mieszkań

bryksy.pl/inwestycje/bluszcz-apartamenty-etap-2


fjrc
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Postautor: fjrc » 02 cze 2026, 19:12

Jeszcze jest budynek B w którym są tylko 4 mieszkania od 119-127m2

Kolorowekostki
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2024, 10:10

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Postautor: Kolorowekostki » 02 cze 2026, 20:40

Te domki spoko szkoda że na 3 poziomach. No i bez garażu

KlientS
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2024, 21:45

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Postautor: KlientS » 07 cze 2026, 17:44

Ten budynek B to prezentuje się raczej jak szeregówka i nie zdziwiłbym się, gdyby tym był, tj. akurat ten kawałek działki dewelopera Bryksy był przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Bryksy

Niestety, jak w przypadku wielu tego rodzaju inwestycjach, nie ma garażu (a przynajmniej nie widzę go na tych planach), ciekawe czy można sobie kupić miejsce w garażu bloku Bluszcz 2? Do tego mamy tam 3 poziomy, ja jednak wolałbym mieć windę w czymś takim, o ile myśli się o takim lokalu bardziej długoterminowo.

KlientS
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2024, 21:45

Re: Bluszcz Apartamenty Kraków / deweloper Bryksy (ul. Goszczyńskiego, Podgórze) - opinie na forum

Postautor: KlientS » 07 cze 2026, 17:45

Poza tym Bryksy buduje jeszcze blok. Jak on dokładnie będzie usytuowany względem tego ich parkingu z wiatami?

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Bryksy

No i 17 700 złotych za metr kwadratowy to całkiem niemało moim zdaniem w tej lokalizacji - za tyle widziałem tam najdroższe mieszkanie, tj. 2-pokoje na 36,5 m2. Najmniej metr kwadratowy mieszkania kosztuje w mieszkaniu 3-pokojowym na prawie 68 m2 o to wychodzi 14 900 złotych, natomiast jest tylko jedno takie mieszkanie, później jest już od 15 500 złotych za metr kwadratowy. Sporo moim zdaniem, ciekawe czy są skłonni do negocjacji.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości