Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kolorowekostki
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2024, 10:10

Re: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum

Postautor: Kolorowekostki » 15 cze 2026, 20:48

rooney pisze:
Kolorowekostki pisze:Bardzo dziwne ceny. Patrząc na historię cen zmiany są o kilkadziesiąt tysięcy. Pytanie czy dla znajomków czy to błąd. Wątpię że dewelop sprzedaje 2 pokoje za 11.9k za metr i to niecałe 450k
I te największe i najdroższe juz zarezerwowane


lol, rynek jest zawalony mieszkaniami 2 pokojowymi których nikt nie chce, to ile mają ksoztować, 20k/m2 żeby "inwestor" był zadowolony? Bańka pęka, czas księgowania strat

murapol właśnie przecenił wszystkie mieszkania o 20%, ofertowo ...

Rzeczywiście nikt nie chce mieszkać w najpopularniejszym segmencie 2 pokojowych
Rzeczywiście bańka w Krakowie pękła
Rzeczywiście argument o najlepszym deweloperze w Polsce Murapol z promocja 20 procent jest trafiony.
Mamy tutaj eksperta


rooney
Posty: 146
Rejestracja: 14 lis 2025, 12:03

Re: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum

Postautor: rooney » 15 cze 2026, 20:57

Kolorowekostki pisze:
rooney pisze:
Kolorowekostki pisze:Bardzo dziwne ceny. Patrząc na historię cen zmiany są o kilkadziesiąt tysięcy. Pytanie czy dla znajomków czy to błąd. Wątpię że dewelop sprzedaje 2 pokoje za 11.9k za metr i to niecałe 450k
I te największe i najdroższe juz zarezerwowane


lol, rynek jest zawalony mieszkaniami 2 pokojowymi których nikt nie chce, to ile mają ksoztować, 20k/m2 żeby "inwestor" był zadowolony? Bańka pęka, czas księgowania strat

murapol właśnie przecenił wszystkie mieszkania o 20%, ofertowo ...

Rzeczywiście nikt nie chce mieszkać w najpopularniejszym segmencie 2 pokojowych
Rzeczywiście bańka w Krakowie pękła
Rzeczywiście argument o najlepszym deweloperze w Polsce Murapol z promocja 20 procent jest trafiony.
Mamy tutaj eksperta

hahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to przedzwoń do Semaco, bo wychodzi na to że deweloper nie ma pojęcia co robi i nie panuje nad własnym binzesem, uratujesz ich przed stratami ...

tyle że oni prowadzą ten własny bzines, natomiast tysiące matołów nie prowadziło, jedynie uwierzyło w łatwie pieniądze bo przecież zawsze rośnie

iti
Posty: 1648
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Nowo Park Kraków od Semaco deweloper (Czyżyny ul. Sołtysowska / Tomickiego) - opinie na forum

Postautor: iti » 15 cze 2026, 21:32

Kolorowekostki pisze:Bardzo dziwne ceny. Patrząc na historię cen zmiany są o kilkadziesiąt tysięcy. Pytanie czy dla znajomków czy to błąd. Wątpię że dewelop sprzedaje 2 pokoje za 11.9k za metr i to niecałe 450k

Ale w co tu wątpić? To są informacje ze strony dewelopera. Robi sobie pod górkę sam sprzedając za 11 900 zł/m2 niewielkiego mieszkania? Wyobraź sobie, że były czasy, że w lepszej lokalizacji w Czyżynach, takie metraże to można było od dewelopera za 4 000 zł/m2 kupić. A tu okolica wybitna nie jest (choć nie mówię, że zła jakaś), to niby ile miałoby takie mieszkanie kosztować? Tym bardziej, że blok też jest dosyć duży i raczej nie jest to kameralna inwestycja.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości