
Co dopiero skończyli burzyć to, co było tam wcześniej.

I to chyba jeszcze nie tak całkiem do końca - zaglądając do środka.




Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 83 gości