Barska Forum Kraków / deweloper Grimbud - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Barska Forum Kraków / deweloper Grimbud - opinie na forum

Postautor: luc » 17 maja 2026, 19:37

Ja myślałem, że tam już stoi pewnie stan surowy otwarty przynajmniej, a tu coś takiego dopiero.

Obrazek

Co dopiero skończyli burzyć to, co było tam wcześniej.

Obrazek

I to chyba jeszcze nie tak całkiem do końca - zaglądając do środka.


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Barska Forum Kraków / deweloper Grimbud - opinie na forum

Postautor: luc » 17 maja 2026, 19:40

Zostały tylko ściany zewnętrzne parteru i wygląda na to, że one już tam będą i to zostawiono na rzecz nowej zabudowy.

Obrazek

I jeszcze tablica informacyjna, jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej.

Obrazek

Lokalizacja niezła, choć też ul. Konopnickiej jest całkiem niedaleko, ale są też bulwary Wiślane blisko, Rynek Dębnicki itp. Okolica całkiem przyjemna i nie jest jeszcze tak zadeptana przez turystów.

niekiepski
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2021, 9:52

Re: Barska Forum Kraków / deweloper Grimbud - opinie na forum

Postautor: niekiepski » 26 maja 2026, 4:08

W lutym 2024 miał miejsce pożar tego 'pustostanu' . Przypadek? ;)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości