Willa Słowicza Kraków - deweloper Wako - forum i opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Master
Posty: 751
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Willa Słowicza Kraków - deweloper Wako - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Master » 10 paź 2018, 12:19

Hej, Willa Słowicza w Krakowie - ktoś może kojarzy tą inwestycję i napisze coś o niej na forum :?: Deweloper Wako chyba spoko, mają już w Krakowie sporo doświadczenia, na przykład Słowiańskie Wzgórze, budynek na wizualizacji prezentuje się nieźle, mnie odpowiada taki spadzisty dach, jasne kolory w połączeniu z brązami, choć zastanawiam się, jak takie jasne kolory zniosą krakowski syf w powietrzu, a sezon na smog w Krakowie, pewnie się niedługo zacznie i pewnie dosyć szybko poszarzeją, a szkoda. Okolica mnie też ciekawi, myślę, że zrobi się ciekawsza, jeżeli zrobią przystanek kolejowy Bronowice oraz skończą 4 obwodnicę Krakowa, za czym pójdzie odkorkowanie Opolskiej i Conrada, ale to wiadomo, jeszcze trochę lat musi minąć... A w perspektywie zakupu mieszkania, jak oceniacie to miejsce na mapie Krakowa, czyli okolice Radzikowskiego i tą część dzielnicy Prądnik Biały :?:


luc
Posty: 677
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Willa Słowicza Kraków - deweloper Wako - forum i opinie o inwestycji

Postautor: luc » 23 paź 2018, 0:45

Sam budynek Willa Słowicza całkiem mi się podoba, zwłaszcza te duże okna i te wykończenia z płytki elewacyjnej (klinkierowej?) - bo zakładam, że chyba chodzi o ten materiał. Jeżeli tak, to zdecydowanie na plus, zwłaszcza przy tych mieszkaniach, przy których takie wykończenie jest na balkonie. Same balkony też mi się podobają, zwłaszcza te narożne oraz niektóre loggie. Wysokie okna też całkiem w porządku, powinny nieźle doświetlać mieszkania, czyli pewnie będzie w nich jasno. Intrygująco wyglądają też mieszkania na samej górze, pewnie będą to mieszkania ze skosami, ale takie coś też może mieć swój urok, zwłaszcza jeżeli można za takie mniej zapłacić i znajduje się na najwyższej kondygnacji :)

Obrazek
Wizualizacje ze strony dewelopera Wako

Większość z 36 nowych mieszkań w Krakowie, które są tam budowane, została już chyba sprzedana, ale wciąż jest trochę lokali do kupienia. Jeżeli chodzi o to, ile kosztują nowe mieszkania w Krakowie w tej inwestycji, to ceny tam zaczynają się od ok. 6 900 zł, natomiast kończą się mniej więcej na 7 500 zł (w przypadku lokali, które są do kupienia). Myślicie, że jak na tą lokalizację, jest to dobra wycena? No właśnie, lokalizacja, w sąsiedztwie ul. Radzikowskiego, niedaleko za wiaduktem kolejowym, w ostatnich latach powstało tam naprawdę dużo bloków, sama ul. Radzikowskiego chyba też nie ma największej przepustowości, a z tego co pamiętam, mieszkając w tej okolicy, to nie było tam najlepiej z transportem publicznym też (autobusy z Conrada, albo wycieczka na tramwaj na Balicką (najlepiej skrótem wzdłuż torów). Jakie macie opinie o inwestycji Willa Słowicza i miejscu, w którym jest budowana, sporo osób już zakupiło tam mieszkanie, więc może podzieli się informacjami na forum? A sam deweloper Wako opinie ma dobre, sporo już w Krakowie zbudowali, więc pewnie sporo osób mogłoby się na ten temat wypowiedzieć. Ale ich budynki wydają się być dosyć solidne, ktoś się wypowie?

lesnydzbanek
Posty: 42
Rejestracja: 20 wrz 2018, 14:26

Re: Willa Słowicza Kraków - deweloper Wako - forum i opinie o inwestycji

Postautor: lesnydzbanek » 23 paź 2018, 8:39

Transport średni, miejsce ala "betoniarnia" plus do tego obok wiadukt z pociągami towarowymi + samoloty + słychać jednak Opolską.
Największy plus to sam budynek, bo wygląda na żywo naprawdę dobrze.

Oglądałem i podziękowałem.


pioterowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 lip 2018, 15:12

Re: Willa Słowicza Kraków - deweloper Wako - forum i opinie o inwestycji

Postautor: pioterowy » 23 paź 2018, 8:44

Mieszkam od paru ładnych lat na Radzikowskiego. Z uwagi na skomunikowanie tego obszaru z miastem, ciągłe korki i remonty (to akurat poprawi sytuacje w dalszej perspektywie), ale przede wszystkim brak zieleni i miejsc parkingowych w okolicy zdecydowanie odradzam.

aneta87
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2018, 13:23

Re: Willa Słowicza Kraków - deweloper Wako - forum i opinie o inwestycji

Postautor: aneta87 » 27 lut 2019, 13:58

Jeśli masz wątpliwości myślę, że ten rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/na-czym-polega-wycena-nieruchomosci/7750 artykuł na pewno Ci pomoże. Jest jasno opisane na co powinieneś zwrócić uwagę



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości