
To chyba ten sam rzeźbiarz albo rzeźbiarka, którego rzeźby balansują na linach np. na Kładce Bernatka.


Master pisze:I jeszcze jedna rzeźba z tego budynku, ale tym razem mam wrażenie, że nieco lepiej wyeksponowana.
To chyba ten sam rzeźbiarz albo rzeźbiarka, którego rzeźby balansują na linach np. na Kładce Bernatka.



Wróć do „Ciekawe miejsca w Małopolsce i Krakowie, które warto odwiedzić”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości