Zwracją kasę za 3m ?

Nowy lokator Piasta pisze:Co w przypadku gdy na odbiorze okaże się że mieszkanie nie ma po zmierzeniu np. 50m2 a 47m2 ?
Zwracją kasę za 3m ?
DOPEL pisze:Nowy lokator Piasta pisze:Co w przypadku gdy na odbiorze okaże się że mieszkanie nie ma po zmierzeniu np. 50m2 a 47m2 ?
Zwracją kasę za 3m ?
Nie wiem jak to jest przy takiej różnicy, ale mi mieszkanie urosło o 1,22 m/kw w porównaniu z tym co było w umowie deweloperskiej i nie kazali mi dopłacać.
roza pisze:Rosek- a możesz powiedzieć jakiego rzędu miałas/-eś większe mieszkanie? Ile to jest ostatecznie doplaty do ostatniej raty, która miała stanowić 10 % ceny (przynajmniej ja mam taki zapis w umowie). Czy to jest kilkaset, czy kilka tysięcy zł?
Mam w środę odbior i chcę się odpowiednio nastawić aby nie paść tam na miejscu "trupem" jak mnie podliczą![]()
Z różnych wpisów pierwszych lokatorów wynika, że raczej wszyscy mają większe lokale....
Wróć do „Piasta Park Kraków od Wawel Service - forum mieszkańców osiedla”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość