Wykończenie mieszkania (standard deweloperski) Archicom / jakość wykończenia mieszkań przez Archicom - opinie na forum

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
adam95
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2025, 18:27

Wykończenie mieszkania (standard deweloperski) Archicom / jakość wykończenia mieszkań przez Archicom - opinie na forum

Postautor: adam95 » 08 sie 2025, 22:53

Czy ktoś miał okazję współpracować z Archicom i wykończyć z nimi mieszkanie? (standard deweloperski)
Czy ktoś współpracował z nimi w Warszawie lub Krakowie?


lexem
Posty: 7
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:02

Re: Wykończenie mieszkania (standard deweloperski) Archicom / jakość wykończenia mieszkań przez Archicom - opinie na for

Postautor: lexem » 28 lis 2025, 9:34

Z takimi ekipami wykończeniowymi, to jest trochę loteria, bo nigdy nie wiadomo na jakich wykonawców trafisz. Może wyjść tak, że będzie u ciebie robił luks fachowiec i wtedy wykończenie mieszkania przez dewelopera może mieć sens. Ale możesz też trafić partaczy, co zrobią krzywo, z niedoróbkami itp., wtedy można się zawieść.

Bo rozumiem, że chodzi nie o standard deweloperski, ale o wykończenie mieszkania przez dewelopera pod klucz, w tym przypadku Archicom, tam?

lexem
Posty: 7
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:02

Re: Wykończenie mieszkania (standard deweloperski) Archicom / jakość wykończenia mieszkań przez Archicom - opinie na for

Postautor: lexem » 28 lis 2025, 9:35

No i zwykle w tych pakietach wykończeniowych jest mocno przycięta liczba opcji do wyboru (płytki, armatura, podłogi, drzwi itp.).


Archicom pod klucz
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2025, 15:44

Re: Wykończenie mieszkania (standard deweloperski) Archicom / jakość wykończenia mieszkań przez Archicom - opinie na for

Postautor: Archicom pod klucz » 19 gru 2025, 15:45

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Archicom Pod Klucz. Staramy się korzystać ze sprawdzonych i zaufanych ekip wykończeniowych, a nad wszystkim czuwa koordynator prac. Naszym celem jest dostarczenie gotowego, funkcjonalnego wnętrza bez dodatkowych zmartwień. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Wykończenie mieszkania (standard deweloperski) Archicom / jakość wykończenia mieszkań przez Archicom - opinie na for

Postautor: luc » 02 sty 2026, 14:13

A co jeśli chce się np. swoje płytki ułożyć, takie, których oczywiście nie ma w palecie do wyboru? Można się z taką ekipą dogadać?

Moim zdaniem, przynajmniej te najniższe pakiety wykończeniowe od dewelopera, to jednak jest opcja głównie dla osób, które kupiły mieszkanie na wynajem i chcą je szybko i bezproblemowo wykończyć.

KlientS
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2024, 21:45

Re: Wykończenie mieszkania (standard deweloperski) Archicom / jakość wykończenia mieszkań przez Archicom - opinie na for

Postautor: KlientS » 24 cze 2026, 18:31

Słyszałem, że teraz wykańczanie mieszkań przez deweloperów albo taka opcja w ofercie, to ma być coraz bardziej standard, że klienci nie chcą mieszkań, które trzeba wykańczać itp. Swoją drogą, to ciekawi mnie, jak robiony jest obmiar takiego mieszkania, za który się płaci. Czy jeśli kupuje się wykończone, to pomiar jest robiony przed wykończeniem mieszkania (co jest trochę bez sensu), czy po wykończeniu, co miałoby chyba większy sens. Ciekawe, czy jak robią przedścianki jakie, żeby zakryć rury puszczone po ścianie, to czy to odliczają od metrażu?



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości