Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Janusz Lewicki
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2025, 8:08

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: Janusz Lewicki » 12 sie 2025, 15:14

Już taki wygląd ma z ulicy Nowohuckiej.

Obrazek



iti
Posty: 1648
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: iti » 03 lis 2025, 22:10

Janusz Lewicki pisze:Już taki wygląd ma z ulicy Nowohuckiej.

A teraz już tak wygląda Prato Park w Krakowie od strony ul. Nowohuckiej.

Obrazek

Wygląda na to, że bryła budynku już skończona, trzeba przyznać, że nie jest to mały bloczek.


iti
Posty: 1648
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: iti » 03 lis 2025, 22:13

Ciekawe czy będzie mocno słychać ulice Nowohucką w mieszkaniach z ekspozycją na nią, bo jednak ruch tam jest duży.

Obrazek

No i ciekawe, czy coś jeszcze powstanie na działkach pomiędzy Nowohucką, a blokiem budowanym przez dewelopera Westa Investments, bo niby kawał miejsca tam jeszcze jest, choć ze słupem, ale jak widać, taka linię można skablować i problemu nie ma.

PanC
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2025, 14:53

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: PanC » 10 lis 2025, 9:45

iti pisze:No i ciekawe, czy coś jeszcze powstanie na działkach pomiędzy Nowohucką, a blokiem budowanym przez dewelopera Westa Investments, bo niby kawał miejsca tam jeszcze jest, choć ze słupem, ale jak widać, taka linię można skablować i problemu nie ma.


Tam jest usługówka, zjazd już jest zrobiony więc pewnie jakiś sklep typu biedronka/lidl/aldi? bo stacja jest kawałek dalej więc jedna obok drugiej to kiepski biznes

hellhax
Posty: 86
Rejestracja: 19 cze 2023, 21:09

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: hellhax » 10 lis 2025, 14:05

Jeśli chodzi o czyzyny to pamiętaj, że dla działek uslugowych pierwszym i podstawowym sposobem zagospodarowania są mieszkania na wynajem pod postacią "akademików" czy "hoteli". A dopiero jeśli tego się w żaden sposób nie da przepchnąć kolanem to krakowski biznesmen może wtedy pochylić się nad takimi żałośnie niskomarzowymi biznesami jak sklep, warsztat, myjnia, czy jakas tam stacja benzynowa.

Janusz Lewicki
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2025, 8:08

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: Janusz Lewicki » 10 mar 2026, 16:26

IMG_6696.jpeg
IMG_6696.jpeg (83.25 KiB) Przejrzano 1900 razy

iti
Posty: 1648
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: iti » 24 kwie 2026, 10:50

To jeszcze ja podrzucam zdjęcie zrobione przejazdem przez tą okolicę.

Obrazek

Blok wygląda na niemal gotowy, aczkolwiek trzeba przyznać, że ma on mocną ekspozycję na ulicę Nowohucką, która jest bardzo ruchliwa i w okolicach Ronda Dywizjonu 308 często mocno zakorkowana.

Obrazek

Teraz ten budynek jest w pierwszej linii zabudowy, ale jak widać sporo wolnej działki jest jeszcze przed nim, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby tam się jeszcze jakaś zabudowa pojawiła.


czang
Posty: 543
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: czang » 24 cze 2026, 10:45

Wygląda na to, że nowy blok przy ul. Na Łąkach jest już niemal gotowy.

Obrazek

Trochę ta elewacja stała się ciekawsza z tymi zielonymi wstawkami, choć artystyczny ten budynek raczej nie jest.

Obrazek

Ciekawe kiedy zostanie zabudowana ta działka przed budynkiem, bo pewnie jako łąka nie będzie zbyt długo funkcjonowała.

czang
Posty: 543
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: czang » 24 cze 2026, 10:46

Kiedy mają to oficjalnie skończyć budować i kiedy mogłyby ruszyć odbiory mieszkań od dewelopera tam?

Obrazek

Ciekawe, jaki będzie standard wykończenia budynku w środku.

Obrazek

Tam są normalne miejsca postojowe czy jakieś platformy albo inne wynalazki?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 71 gości