mrmatii pisze:bartekrk pisze:Jestem ciekawe jakie stawki administracyjne narzuci deweloper. Na mogilskiej "inwestorzy" płaczą, że koszty administracyjne uniemożliwiają znalezienie najemcy, a czekanie na koniec remontu drenuje kieszenie do cna.
Pewnie też większe niż standardowo bo części wspólne, które mają być atracją są podobne. Nie wiem czy na Lindego też ma być ochrona?
Swoją drogą czy ktoś wie czy na mogilskiej faktycznie te koszty są uzasadnione, czy to mocna przesada? czy utrzymanie ochrony i tych wszystkich części wspólnych to aż 10 zł więcej na metr? czy tylko taka kwota jest obecnie bo nie wszystkie budynki są oddane i po oddaniu reszty cena się obniży bo rozłoży na większą liczbę mieszkań?
Na wielu osiedlach jest ochrona i nie gorszy standard i takich opłat nie ma. Deweloper znalazł frajerów na takie ceny, to goli do cna także na opłatach administracyjnych (no bo przecież on jest zarządcą). W sumie to logiczne.