Inwestycja Lipska / Rzebika Kraków - Arge Nieruchomości (działka obok sklepu Lidl) - opinie na forum
Inwestycja Lipska / Rzebika Kraków - Arge Nieruchomości (działka obok sklepu Lidl) - opinie na forum
Widziałem, że ogrodzona została działka obok Lidla przy ul. Lipskiej w Krakowie i wygląda to tak, jakby wkrótce miała się tam zacząć jakaś budowa. Nie wiecie może, to tam ma powstać?
Re: Inwestycja Lipska / Rzebika Kraków - Arge Nieruchomości (działka obok sklepu Lidl) - opinie na forum
Teren jest duży, zdecydowanie jest gdzie budować.

Ale też przy dosyć uciążliwej drodze, co nie znaczy, że nie powstają przy niej inwestycje mieszkaniowe już.

Wokół tego placu już pojawiło się ogrodzenie, ale nie widziałem żadnej tablicy informacyjnej.

Ale też przy dosyć uciążliwej drodze, co nie znaczy, że nie powstają przy niej inwestycje mieszkaniowe już.

Wokół tego placu już pojawiło się ogrodzenie, ale nie widziałem żadnej tablicy informacyjnej.
Re: Działka obok sklepu Lidl / ul. Lipska Kraków - co tam powstanie?
Tam ma coś nowego powstać, czy ktoś sobie działkę ogrodził tak, bo mu się podobało?

No i widać, że do Lidla będzie stamtąd całkiem blisko. Ktoś ma może jakieś informacje, co to za projekt tam ma być realizowany?

No i widać, że do Lidla będzie stamtąd całkiem blisko. Ktoś ma może jakieś informacje, co to za projekt tam ma być realizowany?
Re: Działka obok sklepu Lidl / ul. Lipska Kraków - co tam powstanie?
Na podobnej działce Bryksy wystawił niedawno przy ulicy Lipskiej inwestycję Lipska 16, więc potencjał jest tu całkiem spory.
Re: Działka obok sklepu Lidl / ul. Lipska Kraków - co tam powstanie?
To już chwilę temu podali do wiadomości, kto i co tam wybuduje: https://lovekrakow.pl/blisko-500-mieszk ... o-parkingu
Re: Inwestycja Lipska / Rzebika Kraków - Arge Nieruchomości (działka obok sklepu Lidl) - opinie na forum
Asia pisze:To już chwilę temu podali do wiadomości, kto i co tam wybuduje
Dzięki za podrzucenie linku, czyli 3 bloki i prawie 500 mieszkań od Arge Nieruchomości - chyba te mieszkania, to jakieś duże nie będą, skoro aż tyle się ich zmieści w trzech budynkach. Ale trzeba przyznać, że działka jest spora, obok sklep, nic tylko budować. Tylko, że ruchliwa ulica obok, a do tego tam chyba też zapachu czasem docierają płaszowskie.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości