Inwestycja Grzegórzecka 103 Kraków (na wysokości Biurowców Inter-Bud / UBS) - informacje i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
czyzy
Posty: 308
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Inwestycja Grzegórzecka 103 Kraków (na wysokości Biurowców Inter-Bud / UBS) - informacje i opinie na forum

Postautor: czyzy » 19 gru 2025, 11:03

Widziałem dzisiaj, że jest żuraw postawiony przy al. Pokoju, mniej więcej na wysokości biurowców budowanych przez dewelopera Inter-Bud - Fabryczna Office Kraków, ale po drugiej stronie ulicy. Chyba tam będzie powstawała jakaś plomba albo uzupełnienie pierzei kamienic. Ktoś się może orientuje co to za inwestycja, co tam budują i kto tam buduje? To będzie mieszkaniówka, czy jakiś budynek usługowy? No i czy będą tam mieszkania na sprzedaż czy to ktoś dla siebie stawia?


fjrc
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Inwestycja Grzegórzecka 103 Kraków (na wysokości Biurowców Inter-Bud / UBS) - informacje i opinie na forum

Postautor: fjrc » 19 gru 2025, 12:06

investmap.pl/inwestycja/grzegorzecka-103,22407.html

fredo
Posty: 231
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Inwestycja Grzegórzecka 103 Kraków (na wysokości Biurowców Inter-Bud / UBS) - informacje i opinie na forum

Postautor: fredo » 16 cze 2026, 10:15

Ta strona alei pokoju, to całkiem fajna lokalizacja moim zdaniem, jest blisko nad Wisłę, dużo terenów zielonych, do tego sporo usług przy starych osiedlach. Całkiem dobre miejsce na mieszkaniówkę. Jest gdzieś jakaś oferta sprzedaży mieszkań tam, bo jak na razie nie mogę znaleźć. A budynek chyba nieduży stawiają, taką trochę kamienicę.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 83 gości