






















pisul pisze:Z elewacji została ostatnia ściana od strony głównej ulicy i "czapeczka" w drewnie na samej górze. No i oczywiście wykończenie balkonów.
Wróć do „Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości