Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
Nie kojarzę wielu hoteli z balkonami, choć to też chyba nie jest przecież zakazane. Patrząc liczbę i rozmiar tych balkonów, to chyba głównie miejsca na tzw. fajkę, ewentualnie będzie można suszarkę wystawić małą. Choć skoro już budują taki budynek, to mogliby pomyśleć o jakieś pralni w piwnicy, gdzie z pralek i suszarek można by było skorzystać.
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
To ja wrzucam nieco zdjęć inwestycji z mieszkaniami na wynajem na os. Strusia z nieco innej perspektywy.

Trzeba przyznać, że duży jest ten blok, w kształcie litery E, a na przeciwko, to drugiej stronie ulicy ma stary wysoki blok z wielkiej płyty.

Ciekawe, ile słońca będzie w tych lokalach od dziedzińca, ale chyba w przypadku usług nie ma tu jakichś większych wymagań.

Trzeba przyznać, że duży jest ten blok, w kształcie litery E, a na przeciwko, to drugiej stronie ulicy ma stary wysoki blok z wielkiej płyty.

Ciekawe, ile słońca będzie w tych lokalach od dziedzińca, ale chyba w przypadku usług nie ma tu jakichś większych wymagań.
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
A aktualnie są na etapie wykańczania dziedzińców i zagospodarowywania terenu.

A skoro to mają być lokale na wynajem i nie pojawiły się w wolnej sprzedaży, to pewnie też są te mieszkania teraz wykańczane, żeby można było wpuścić do nich najemców (chyba, że to we słanym zakresie ; ) ).

Mnóstwo tych małych balkonów tam jest, ale wielkość to raczej na dymka.

A skoro to mają być lokale na wynajem i nie pojawiły się w wolnej sprzedaży, to pewnie też są te mieszkania teraz wykańczane, żeby można było wpuścić do nich najemców (chyba, że to we słanym zakresie ; ) ).

Mnóstwo tych małych balkonów tam jest, ale wielkość to raczej na dymka.
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
No i z tego, co kojarzę, to nie robili pod tym parkingu podziemnego, bo nie musieli (usługi mają tu znacznie niższe wymagania niż mieszkaniówka, jeśli chodzi o liczbę miejsc postojowych.

A już teraz okolica boryka się z dużym niedoborem miejsc postojowych, ciekawe, jak będzie, jak to otworzą, ile dojdzie samochodów w okolicy, które nowy mieszkańcy będą chcieli gdzieś upchnąć.

A już teraz okolica boryka się z dużym niedoborem miejsc postojowych, ciekawe, jak będzie, jak to otworzą, ile dojdzie samochodów w okolicy, które nowy mieszkańcy będą chcieli gdzieś upchnąć.
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
Czy nowo powstałe budynki w Krakowie nie powinny mieć teraz zielonych dachów?
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
Mc dowell pisze:Czy nowo powstałe budynki w Krakowie nie powinny mieć teraz zielonych dachów?
Nie, chyba nie muszą, to zwykle jest wybór dewelopera albo jakieś ustalenia z urzędnikami odnośnie ilości powierzchni biologicznie czynnej na zabudowywanej działce.

A tu zdaje się, że zielonego dachu nie ma. Inna sprawa, że te zielone dachy na blokach, to często sprawdzają się do czegoś takiego, jak tu. Czyli nie przypomina to łąki z kwiatkami.

Jedno jest pewne, będzie w nim dużo takich mini mieszkanek.
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
A sam budynek, to też architektura bez jakiegoś większego polotu, taki zupełny przeciętniak.

Plus może za to, że zrobili wysokie okna, to na pewno lepiej doświetla wnętrze. Ciekawe, jaki standard będzie w środku i czy znajdzie się też miejsce na jakieś usługi tam.

Plus może za to, że zrobili wysokie okna, to na pewno lepiej doświetla wnętrze. Ciekawe, jaki standard będzie w środku i czy znajdzie się też miejsce na jakieś usługi tam.
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
Byłem niedawno w sklepie po sąsiedzku, więc zrobiłem kilka zdjęć bloków z mieszkaniami na wynajem powstających przy ul. Okulickiego (na os. Strusia) w Krakowie.

Ciekawe, kto w tych wszystkich małych mieszkaniach będzie kiedyś mieszkał, a po sąsiedzku przecież kolejne tego rodzaju inwestycje.

A tu tak całkiem bez polotu wychodzi to. Raczej budżetowo to zrobione, a szkoda, bo przydałoby się trochę lepszej architektury w tej okolicy.

Ciekawe, kto w tych wszystkich małych mieszkaniach będzie kiedyś mieszkał, a po sąsiedzku przecież kolejne tego rodzaju inwestycje.

A tu tak całkiem bez polotu wychodzi to. Raczej budżetowo to zrobione, a szkoda, bo przydałoby się trochę lepszej architektury w tej okolicy.
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
Swoją drogą widział ktoś może jakąś ofertę wynajmu mieszkań tam? Ciekawe, ile tam będzie kosztowała kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe?
Re: Nowa inwestycja / budowa Os. Strusia 20 Kraków od SAO Investments Sp. z o.o. / zdjęcia i opinie na forum
No to jeszcze mała aktualizacja stanu prac przy budowie bloku z mieszkaniami na wynajem przy ul. Okulickiego w Krakowie, choć adres to Osiedle Strusia.

Cud miód architektura, pewnie więcej się już z tej działki nie dało wycisnąć.

Wciąż mnie nurtuje pytanie, kto w tym wszystkim zamieszka, tym bardziej, że na rynku wynajmu nie ma teraz jakiegoś ssania specjalnego.

Cud miód architektura, pewnie więcej się już z tej działki nie dało wycisnąć.

Wciąż mnie nurtuje pytanie, kto w tym wszystkim zamieszka, tym bardziej, że na rynku wynajmu nie ma teraz jakiegoś ssania specjalnego.
Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości