Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
Czy ktoś orientował się kiedy mogą wejść do sprzedaży (i oddane do użytku) pozostałe etapy i ew jakichś metraży można się tam spodziewać?
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
pan_bogus pisze:Czy ktoś orientował się kiedy mogą wejść do sprzedaży (i oddane do użytku) pozostałe etapy i ew jakichś metraży można się tam spodziewać?
To tam będą jeszcze jakieś kolejne schematy inwestycji Awangarda Mogilska? Ile tego ma docelowo powstać?
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
luc pisze:pan_bogus pisze:Czy ktoś orientował się kiedy mogą wejść do sprzedaży (i oddane do użytku) pozostałe etapy i ew jakichś metraży można się tam spodziewać?
To tam będą jeszcze jakieś kolejne schematy inwestycji Awangarda Mogilska? Ile tego ma docelowo powstać?
No jak rozumiem to poza tymi dwoma dużymi budynkami które są w sprzedaży będą jeszcze dwa, widać je na modelu 3D. Jeden z tyłu a drugi obok (od strony stacji Orlen)
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
Tym razem kilka zdjęć z budowy inwestycji Awangarda Mogilska.

Trzeba przyznać, że sporą dziurę tu wykopali, te ciężki koparki na dole, wyglądają na tym tle, jak zabawki dla dzieci.

Ciekawe, czy to będą dwa czy trzy poziomy garażu podziemnego?

Trzeba przyznać, że sporą dziurę tu wykopali, te ciężki koparki na dole, wyglądają na tym tle, jak zabawki dla dzieci.

Ciekawe, czy to będą dwa czy trzy poziomy garażu podziemnego?
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
No i czy t wykop tylko pod jeden budynek, czy staną nad nim też kolejne etapy tej inwestycji, skoro mają takowe być.

Solidnie też ten wykop został umocniony tymi rurami - jak one się nazywają?

Trzeba przyznać, że niezły miszmasz jest w tej okolicy, a jak postawią ten blok, to zapewne będzie jeszcze większy.

Solidnie też ten wykop został umocniony tymi rurami - jak one się nazywają?

Trzeba przyznać, że niezły miszmasz jest w tej okolicy, a jak postawią ten blok, to zapewne będzie jeszcze większy.
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
Podrzucam znów kilka zdjęć z budowy inwestycji Awangarda Mogilska. Ostatnie były, jak jeszcze był śnieg, tym razem słońce już wysoko na niebie.

Widać, że jak na razie dochodzą do poziomu zero, więc pewnie wkrótce zaczną zbroić kondygnacje nadziemne.

A jak już zaczną budować parter, to późnej już pójdzie pewnie sprawnie w górę, a budynek nie ma być mały.

Widać, że jak na razie dochodzą do poziomu zero, więc pewnie wkrótce zaczną zbroić kondygnacje nadziemne.

A jak już zaczną budować parter, to późnej już pójdzie pewnie sprawnie w górę, a budynek nie ma być mały.
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
Budynek będzie duży, ale wokół sporo wysokiej zabudowy.

A obok chyba właśnie kończą realizować inwestycję Młyny Mogilska.

Wygląda na to, że bardzo dużą powierzchnię będzie miał ten garaż podziemny.

A obok chyba właśnie kończą realizować inwestycję Młyny Mogilska.

Wygląda na to, że bardzo dużą powierzchnię będzie miał ten garaż podziemny.
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
Nie chce mi się liczyć, ile tam mieszkań już sprzedali, a ile jest jeszcze dostępnych, ale zastanawiam się nad tym czy to jakaś bardzo dobra oferta.

Szkoda, że ceny transakcyjne z aktów notarialnych, to dopiero za 1,5-2 lata poznamy, może to powinno być już na etapie umowy deweloperskiej podawane w jakichś rejestrach?

Ciekawi mnie, jak Mogilska będzie wyglądała z nową zabudową. Może Skanska też posadzi tam jakieś drzewa wzdłuż Mogilskiej, jak Noho przy Młynach Mogilska.

Szkoda, że ceny transakcyjne z aktów notarialnych, to dopiero za 1,5-2 lata poznamy, może to powinno być już na etapie umowy deweloperskiej podawane w jakichś rejestrach?

Ciekawi mnie, jak Mogilska będzie wyglądała z nową zabudową. Może Skanska też posadzi tam jakieś drzewa wzdłuż Mogilskiej, jak Noho przy Młynach Mogilska.
Re: Awangarda Mogilska Kraków / Skanska Residential Development Poland - opinie na forum
luc pisze:Szkoda, że ceny transakcyjne z aktów notarialnych, to dopiero za 1,5-2 lata poznamy, może to powinno być już na etapie umowy deweloperskiej podawane w jakichś rejestrach?
Za małe mieszkanie; 2 pokojowe, ok 40m2 plus garaż+ wykończenie standard, przyszykuj milion PLN minimum.
Za większe 3 pokojowe z garażem i wykończeniem 1,2 mln
Za duże, 70m2, 3-4 pokoje to tak 1,5 mln musisz uzbierać.
I już nie musisz czekać 2 lata i nie potrzebujesz deweloperucha:)
Taniej raczej nie bedzie, bo Skanska to potężna globalna firma i nic nie musi, ale za to może poczekać sobie lata na lepszą koniunkturę i zarobić jeszcze więcej.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 71 gości