Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
bartekrk
Posty: 179
Rejestracja: 23 gru 2021, 12:11

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: bartekrk » 13 sty 2026, 16:44

A co za deweloper ma tam budować? Też KG Group będzie uskuteczniał dogęszczanie betonozy?


Lokatorzy 4
Posty: 23
Rejestracja: 02 wrz 2025, 22:26

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Lokatorzy 4 » 14 sty 2026, 17:21

bartekrk pisze:A co za deweloper ma tam budować? Też KG Group będzie uskuteczniał dogęszczanie betonozy?

Tak jego Ziemia ;)

kucyk
Posty: 67
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:44

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: kucyk » 30 sty 2026, 18:34

Mimo zimowych warunków prace trwają wewnątrz 2-óch nowych budynków. Wokół również, powstaje nowy układ drogowy (powstają chodniki do tych budynków, budują brakujący odcinek ulicy do ulicy Bieżanowskiej, wszelkie murki wokół budynków też są już widoczne). Poza tym zrobili wjazd z płyt betownowych na fragmencie działki gdzie mają powstać kolejne 4 bloczki - jeden taki sam jakie powstają i powstały obecnie oraz 3 mniejsze (ta działka to teren między domkami na ulicy Imielnej i blokami powstałymi w II etapie). Narazie funkcjonuje tam ziemny parking dla pojazdów związanych z budową.


kucyk
Posty: 67
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:44

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: kucyk » 01 maja 2026, 23:04

W tym tygodniu deweloper dostał pozwolenia budowlane na większościowym terenie który dysponuje. Można zatem spodziewać się w najblizszych powiedzmy 5 latach na kolejne 10 - 15 bloków osiedla Telimeny od KG Group. ;)

Rosie13
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2025, 11:18

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Rosie13 » 07 maja 2026, 11:55

A czy ktoś ma informacje jak deweloper zamierza zagospodarować wyrównany teren tuż przy świeżo zakończonym etapie? Znajduje się na nim dość spore drzewo, które najprawdopodobniej nie może zostać ścięte.

kucyk
Posty: 67
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:44

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: kucyk » 17 maja 2026, 17:44

Dowiedziałem się "u źródła", że dostali pozwolenia na budowę kolejnych bloków w okolicach istniejącego (jeszcze) mini placu zabaw. Zapewne jesienią tego roku rozpoczną budowę IV etapu (a może i piątego?). Wiem tylko, że będą budowane 4 bloki: 2 w linii obecnie oddawanego III etapu i 2 bloki za ostatnim budynkiem wybudowanym w I etapie. Narazie budowa bloczków przy wyasfaltowanym fragmencie jezdni do ul. Bieżanowskiej została przełożona na później.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości