planowane.ekopark.pl/Zawilla
Małe osiedle "willi miejskich" 142 - 158 m2 . Wygląda na 5 blizniaków, łącznie 10 mieszkań. Czy ktoś ma może więcej informacji na temat tej inwestycji?
Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
-
krakowiaczek
- Posty: 10
- Rejestracja: 15 lut 2025, 17:53
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
krakowiaczek pisze: planowane.ekopark.pl/Zawilla
Małe osiedle "willi miejskich" 142 - 158 m2 . Wygląda na 5 blizniaków, łącznie 10 mieszkań. Czy ktoś ma może więcej informacji na temat tej inwestycji?
Działka na czerwono - pomiędzy cmentarzem , 2 zakładami wulkanizacyjnymi i hurtowniami - na odcinku Zawiłej między Żywiecką a Zakopiańską.
coś tam karczowali faktycznie niedawno.

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Czy wiadomo coś nowego na temat inwestycji? W połowie marca miała być już podana oferta, a tu cisza…
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Nie ma jeszcze podanych nigdzie cen. Mają być podane na przełomie kwietnia i maja. Ale obstawiam że 2mln minimum patrząc na ostatnie trendy :/ jak odlecą cenowo tak jak ville księżycowa, to nie wróżę im zbyt dużego zainteresowania
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
ekopark.pl/zawilla -> wrzucili ofertę na stronę, ale cen już nie, trzeba wysyłać formularz. Coś ich usprawiedliwa po wejsciu ostatnich przepisów że tych cen nie podali??
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
baczek pisze:wrzucili ofertę na stronę, ale cen już nie, trzeba wysyłać formularz. Coś ich usprawiedliwa po wejsciu ostatnich przepisów że tych cen nie podali??
Wczoraj jeszcze była oferta na stronie, faktycznie bez cen, ale można było sobie przeglądać rozkłady mieszkań. A dzisiaj na stronie jest:
404
Ups! Ten adres to jeszcze szczere pole.
Szukasz strony, której nie ma w naszym planie
Czyli chyba stwierdzili, że jednak jeszcze za wcześnie, a może jednak te ceny dodają?
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
luc pisze:Czyli chyba stwierdzili, że jednak jeszcze za wcześnie, a może jednak te ceny dodają?
Na cuda nie ma co liczyć.
Obstawiam ceny ofertowe w okolicach 14-15,5 tys za m2. Czyli normalnie, tak jak w wielu podobnych inwestycjach, nieco oddalonych od środka miasta.
Przy metrażach ok 150m2 to tak 2 mln trzeba przygotować.
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Mi sie nie udało zobaczyć nic na stronie, a Wy widząc rozkład jak go oceniacie? Sensowny?
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
jcb123 pisze:Mi sie nie udało zobaczyć nic na stronie, a Wy widząc rozkład jak go oceniacie? Sensowny?
Sam oceń - ekopark.pl/zawilla/mieszkania?sm-viewer-view=1&sm-viewer-scene=1&sm-screen-type=UnitSearch&sm-media=BuildingView
Tak średnio im wyszło usuwanie oferty ze strony
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości