The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ragar
Posty: 532
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: ragar » 21 kwie 2026, 14:13

Trochę świeżej krwi na os. Podwawelskie wprowadzi ta zabudowa, a patrząc na wielkość działki, to pewnie nie będzie jej koniec.

Obrazek

A blok duży, nie ma efektu wow żadnego, jest pewnie poprawnie, a do tego dosyć drogo.


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: luc » 28 maja 2026, 22:06

To ja podrzucam jeszcze kilka osiedla The View zdjęć z innej perspektywy.

Obrazek

Jest tam jeszcze dużo miejsca, wiadomo na co ono jest przeznaczone, można się tam spodziewać kolejnych bloków?

Obrazek

Też trzeba przyznać, że całkiem okazała jest ta zabudowa tam, dużo tego nastawiali.

luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: luc » 28 maja 2026, 22:10

Ciekawe czy oni nie planowali tego od początku, że to jednak nie będzie hotel, tylko zwykła mieszkaniówka?

Obrazek

Bo to wygląda, jakby bloki były projektowane od samego początku pod mieszkaniówkę.

Obrazek

Balkony, też większe, większe mieszkania itp.


luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: The View Kraków (ul. Marii Konopnickiej) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: luc » 28 maja 2026, 22:14

Ciekawe, jak długo będą się w tym wszystkie mieszkania sprzedawały?

Obrazek

Wciąż dostępne są 83 mieszkania na stronie dewelopera, podoba mi się promocja na jedno, przekreślona cena 25 000 zł/m2, a nowa to 19 413 zł/m2 - ostry zjazd : D Chodzi o mieszkanie 35 m2, więc srogo się cenili i wciąż cenią.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości