Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kaczka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2021, 9:05

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: Kaczka » 04 kwie 2026, 11:51

pozdro pisze:Te czynsze w mieszkaniach ro zart ktos w takich przedrozonych nieefektywnych budynkach mieszka :lol:
Nie lepiej sobie dom kupic? 800-900k dać za 120m2 i potem niezależność energetyczna? Tanie ogrzewanie pompa ciepla i podlogowka. Darmowe ładowanie EV, darmowe gotowanie, darmowy prąd. Nie wiem koszt moze z 300zl/mc a nie 1000 zl czy wiecej za ekstremalnie drogie ogrzewanie mpec. :lol: pomijam juz brak wlasnych źródeł z forowoltaiki na dachy czy innych wiatraczkow. Po zielonej rewolucji mieszkanie w bloku przestało mieć sens. Zwalcza że dom jest w cenie kawalerki. Wiadomo jest z 30-40km dalej ale się w lesie mieszka i wpada do krakowa na weekend Wawel zobaczyć


Hehe tak wyprowadziles sie te 40 km i jak sie zyje ?


Oshty
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2021, 12:21

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: Oshty » 18 kwie 2026, 22:27

No i dla zainteresowanych czynsz 10-11pln za m2 + media

bedziedobrze
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2026, 23:46

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: bedziedobrze » 19 kwie 2026, 23:58

No dla mnie ludzie którzy tutaj kupili to jest jedno wielkie iksde

Bronowice są ogólnie bardzo fajne. Więc zrozumiałe jest że to jest nieco droższa dzielnica. Ale ten konkretny blok:

* działki ma niecałe 60 arów na prawie 250 mieszkań, więc terenu tam nie ma wcale.
* jest usytuowany przy samej ul. Na Błonie, która ze średnio ruchliwej, powoli przekształca się w dość mocno ruchliwą, ze względu na rozbudowę
* z drugiej strony ul Lindego, a z trzeciej giełda na której handel zaczyna się, o UWAGA 3 nad ranem :P Jak te ludku się tam powprowadzają to się zdziwią
* z czwartej strony piękne słupy i transformatory :P

Więc samo usytuowania słabe terenu nic. Gdzie więc to "premium"? No jest consierge, kino, wspólny pokój. Nieużyteczny pokój majsterkowiacza. Myjnia dla psa coby się wszyscy dziwili. Salka dla dzieci jest ze wszystkich inwestycji NOHO najbardziej bekowa, może 2 latki znudzą się w niej po 5 minutach reszta nawet nie wejdzie.

No i w związku z tym czynsz za to prawi 12 zł/m2 za częsci wspólne + mega drogie opłaty za miejsce parkingowe 120 zł (!) + oczywiscie media wg użycia.

Wsytarczy spojrzeć na grupę na twarzoksiążce (cenzura) jak sie ludki budzą i przecierajapatrzałki ze zdziwienia. Nawet im się nie chciało przy zakupie o czynsz zapytać :P a dweleloper o dziwo nawet tego nie ukrywał i podawał że mozę być do 13 zł m2 za części wspólne :P

Teraz tylko popcorn kupić i obserwować, jak się będą dziwić jak odkryją że w księdze wieczystej mają wpisaną spółkę dewelopera jako zarządzającą tymi nieruchomościami. I że wcale tak łatwo nie da się tego zmienić :P No ale czego sięspodziewać po Zetkach co im mamusi i tatuś dali pieniążki na mieszkanie xD

Ja jeszcze rozumiem, choć tylko trochę Mlyny Mogilska, czy Nadgórników, gdze czy to lokalizacja, czy teren jest bardziej atrakcyjny. Ale to coś na Lindego, to jest naprawdę spory fikoł, żeby to premium nazywać :P


karamba
Posty: 47
Rejestracja: 06 sie 2024, 9:55

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: karamba » 22 kwie 2026, 15:48

bedziedobrze pisze:No dla mnie ludzie którzy tutaj kupili to jest jedno wielkie iksde

Bronowice są ogólnie bardzo fajne. Więc zrozumiałe jest że to jest nieco droższa dzielnica. Ale ten konkretny blok:

* działki ma niecałe 60 arów na prawie 250 mieszkań, więc terenu tam nie ma wcale.
* jest usytuowany przy samej ul. Na Błonie, która ze średnio ruchliwej, powoli przekształca się w dość mocno ruchliwą, ze względu na rozbudowę
* z drugiej strony ul Lindego, a z trzeciej giełda na której handel zaczyna się, o UWAGA 3 nad ranem :P Jak te ludku się tam powprowadzają to się zdziwią
* z czwartej strony piękne słupy i transformatory :P

Więc samo usytuowania słabe terenu nic. Gdzie więc to "premium"? No jest consierge, kino, wspólny pokój. Nieużyteczny pokój majsterkowiacza. Myjnia dla psa coby się wszyscy dziwili. Salka dla dzieci jest ze wszystkich inwestycji NOHO najbardziej bekowa, może 2 latki znudzą się w niej po 5 minutach reszta nawet nie wejdzie.

No i w związku z tym czynsz za to prawi 12 zł/m2 za częsci wspólne + mega drogie opłaty za miejsce parkingowe 120 zł (!) + oczywiscie media wg użycia.

Wsytarczy spojrzeć na grupę na twarzoksiążce (cenzura) jak sie ludki budzą i przecierajapatrzałki ze zdziwienia. Nawet im się nie chciało przy zakupie o czynsz zapytać :P a dweleloper o dziwo nawet tego nie ukrywał i podawał że mozę być do 13 zł m2 za części wspólne :P

Teraz tylko popcorn kupić i obserwować, jak się będą dziwić jak odkryją że w księdze wieczystej mają wpisaną spółkę dewelopera jako zarządzającą tymi nieruchomościami. I że wcale tak łatwo nie da się tego zmienić :P No ale czego sięspodziewać po Zetkach co im mamusi i tatuś dali pieniążki na mieszkanie xD

Ja jeszcze rozumiem, choć tylko trochę Mlyny Mogilska, czy Nadgórników, gdze czy to lokalizacja, czy teren jest bardziej atrakcyjny. Ale to coś na Lindego, to jest naprawdę spory fikoł, żeby to premium nazywać :P


Jak kogoś nie stać nie kupuje. Bardziej bym sie przejmował otoczeniem - bezpośredni widok na plac giełdy, chociaż jak dla mnie to giełda pod nosem super sprawa. Z czego wynikają tak wysokie opłaty za miejsca parkingowe ? - faktycznie wujoza

karamba
Posty: 47
Rejestracja: 06 sie 2024, 9:55

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: karamba » 22 kwie 2026, 15:54

pozdro pisze:Te czynsze w mieszkaniach ro zart ktos w takich przedrozonych nieefektywnych budynkach mieszka :lol:
Nie lepiej sobie dom kupic? 800-900k dać za 120m2 i potem niezależność energetyczna? Tanie ogrzewanie pompa ciepla i podlogowka. Darmowe ładowanie EV, darmowe gotowanie, darmowy prąd. Nie wiem koszt moze z 300zl/mc a nie 1000 zl czy wiecej za ekstremalnie drogie ogrzewanie mpec. :lol: pomijam juz brak wlasnych źródeł z forowoltaiki na dachy czy innych wiatraczkow. Po zielonej rewolucji mieszkanie w bloku przestało mieć sens. Zwalcza że dom jest w cenie kawalerki. Wiadomo jest z 30-40km dalej ale się w lesie mieszka i wpada do krakowa na weekend Wawel zobaczyć


Nie każdemu pasuje nap...e z kosiarką co sobotę. Poza tym sensowny dom żeby kupić to cena do 3 baniek a często powyżej. Za 800 k to co najwyżej kupisz działkę i to na wypi..wie. Ale jak znajdziesz taki za 900 k z pompą ciepła najlepiej gruntową, fotowoltaiką gdzie zatankuję auto darmowym prądem i nie dalej niż 10 km od Krakowa to biorę. 30-40 km za Krakowem - to już nie to forum

pozdro
Posty: 2824
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: pozdro » 24 kwie 2026, 20:28

no jak nie znajdziesz domy 800-900k 30km od krakowa spokojnie, działki to sa po 250-300k + budowa 650k max.
Blizniaki to już spokojnie i 10km od krakowa w jakimś zabierzowie, skawinie czy wieliczce znajdziesz za 800-900k. a i domy wolnostojące to widziałem kilka dość blisko za 1.2mln max. Żadne 3mln nie potrzebne po tyle to w centrum woli justowskiej moze chodzą. Większość tych tanich mieszkań tez jest na wygizdowie, ze słabym układem, północną ekspozycją i widokiem na drugi blok. Jak już jest widokowe mieszkanie to sie robi w dobrym miejscu to się robi nagle 2mln i można 2 domy w zabierzowie kupić czy wieliczce, co kto woli.

voyager
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: voyager » 24 kwie 2026, 20:35

karamba pisze:Jak kogoś nie stać nie kupuje. Bardziej bym sie przejmował otoczeniem - bezpośredni widok na plac giełdy

Od drugiej strony widok ma te garaże po drugiej stronie ul. Na Błonie. To też nie jest wymarzony widok z okna. Może im wyżej mieszkanie, tym lepiej jest pod tym względem, ale mogę sobie wyobrazić lepsze sąsiedztwo.

pozdro
Posty: 2824
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: pozdro » 26 kwie 2026, 22:15

Nie ogarniam tych cen z Bronowicach zwłaszcza w tej części za armii krajowej czy za torami. To już takie totalne peryferia krakowa, szczerze to dalej o gorzej rozwinięte niż te okolice Wolbromskiej, Górki narodowej Czyzyn czy Bonarki, a wrzucają tam ceny jak na woli justowksiej choć to nie wolą justowska. Osiedle widok to wygląda jakaś Republika radziecką typu Mołdawia


karamba
Posty: 47
Rejestracja: 06 sie 2024, 9:55

Re: Lindego 2 Kraków / Bronowice - Noho Investment (ul. Na Błonie) / opinie na forum

Postautor: karamba » 27 kwie 2026, 16:41

pozdro pisze:no jak nie znajdziesz domy 800-900k 30km od krakowa spokojnie, działki to sa po 250-300k + budowa 650k max.
Blizniaki to już spokojnie i 10km od krakowa w jakimś zabierzowie, skawinie czy wieliczce znajdziesz za 800-900k. a i domy wolnostojące to widziałem kilka dość blisko za 1.2mln max. Żadne 3mln nie potrzebne po tyle to w centrum woli justowskiej moze chodzą. Większość tych tanich mieszkań tez jest na wygizdowie, ze słabym układem, północną ekspozycją i widokiem na drugi blok. Jak już jest widokowe mieszkanie to sie robi w dobrym miejscu to się robi nagle 2mln i można 2 domy w zabierzowie kupić czy wieliczce, co kto woli.


Daj mi chociaż jeden link do takiej oferty za 900k



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości