Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
arti
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2017, 0:30

Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum

Postautor: arti » 09 maja 2026, 17:34

white lily pisze:Ciekawe naprawdę bo jeden blok na Rogozińskiego i blokuje budowę na przeciwko cordi i obok też kiedyś blokował budowę biurowców Nowy Format od Skanska..

Jeśli to ci sami ludzie, to trzeba im przyznać, że są skuteczni w swoim protestowaniu. A Skanska chyba chciała zmienić pomysł i zrobić mieszkaniówkę zamiast biurowców, na które popyt w Krakowie spadł.


white lily
Posty: 11
Rejestracja: 20 kwie 2023, 11:25

Re: Rogozińskiego (Grzegórzki) Kraków / deweloper Cordia - informacje i opinie na forum

Postautor: white lily » 10 maja 2026, 10:37

Też się zastanawiam czy to nie ci sami ludzie.. z tego
nowego bloku wybudowanego przez bryksy. Gdyby nie ich blokada to pewnie Skanska dawno wybudowałaby te biurowce a tak to z czasem zmienili plany. Cordia naprzeciw chyba też odpuściła. Zabawne bo normalnie to w Krakowie budują blok w blok, okno w okno. Wystarczy spojrzeć trochę dalej na Kordylewskiego gdzie powstaje lodowisko…



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości