Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
Wie ktoś może, jakie są plany na stary PRL-owski pawilon przy ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie? Czy on w tym miejscu będzie na stałe czy to w końcu pójdzie do wyburzenia i w tym miejscu powstanie np. coś większego albo mieszkaniówka?
Re: Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
Aktualnie nie jest to zdecydowanie ozdoba okolicy.

I zdecydowanie przydałby mu się gruntowny remont.

I zdecydowanie przydałby mu się gruntowny remont.
Re: Stary pawilon Dobrego Pasterza 67 Kraków - co będzie z nim dalej / jaka przyszłość pawilonu przy Dobrego Pasterza
Tym bardziej, że w tym jest sporo różnych usług, takich jak na przykład większy sklep, apteka, restauracja, chyba też jakiś grill kebab, poczta.

Orientujecie się, jaka przyszłość czeka ten pawilon?

Orientujecie się, jaka przyszłość czeka ten pawilon?
Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości