Rozważam zakup mieszkania w czworaku z 4. etapu, który jest obecnie w budowie. Byłam na miejscu i biuro sprzedaży zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, ale chciałabym poznać realne opinie na temat życia na osiedlu.
Czy są tu obecni mieszkańcy wcześniejszych etapów? Widziałam, że poprzednie pytania na forum zostały bez odpowiedzi, ale może tym razem ktoś z sąsiadów zajrzy i podzieli się doświadczeniem i opinią o inwestycji? Z góry dziękuję!