Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie
Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie
To było kilka zdjęć bloków, a jeszcze samo osiedle Nowe Zabłocie i to, co znajduje się wokół bloków, jak została zaplanowana przestrzeń pomiędzy nimi oraz co będą z tego mieć mieszkańcy nowego osiedla na Zabłociu.
Re: Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie
Jest sporo powierzchni zielonej, jakieś takie jakby kwietniki / rabaty.

Choć trzeba przyznać, że raczej niska zieleń, bo pewnie pod całością jest wielki garaż podziemny, więc za dużo wysokiej zieleni po prostu nie da się posadzić.

Są jakieś takie stoliki z krzesełkami zamontowane na stałe, trochę to absurdalnie wygląda, ale jeśli już się otworzy "Restauracja Żabka" obok, to pewnie ludzie będą korzystać.

Choć trzeba przyznać, że raczej niska zieleń, bo pewnie pod całością jest wielki garaż podziemny, więc za dużo wysokiej zieleni po prostu nie da się posadzić.

Są jakieś takie stoliki z krzesełkami zamontowane na stałe, trochę to absurdalnie wygląda, ale jeśli już się otworzy "Restauracja Żabka" obok, to pewnie ludzie będą korzystać.
Re: Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie
Jest nawet stacja naprawy rowerów, gdyby się komuś zepsuł. Bez ironii, uważam coś takiego za całkiem przydatne, zwłaszcza, że to wersja z pompką ; )

No i mnóstwo lokali usługowych, co na pewno przyda się w tej okolicy i przyda się mieszkańcom osiedla, jeśli faktycznie będzie ich tak dużo, jak pokazują to plany nie tylko tego dewelopera w tej okolicy.

Ciekawe, co się w nich otworzy, przy czym widziałem, że Chemobudowa chce je wynajmować, więc chyba ich nie sprzedawali.

No i mnóstwo lokali usługowych, co na pewno przyda się w tej okolicy i przyda się mieszkańcom osiedla, jeśli faktycznie będzie ich tak dużo, jak pokazują to plany nie tylko tego dewelopera w tej okolicy.

Ciekawe, co się w nich otworzy, przy czym widziałem, że Chemobudowa chce je wynajmować, więc chyba ich nie sprzedawali.
Re: Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie
Tu widać jakieś wyższe drzewa, choć nie wiem czy to coś, co może dorosnąć do sensownych rozmiarów, o ile w ogóle przeżyje.

Czerpnia powietrza dla garażu podziemnego albo wywiew z niego, też nie wygląda źle, jakieś drzewa przy tym, ale mogłoby być lepiej, gdyby np. puścili na to jakiś bluszcz.

Co myślicie o takim zagospodarowaniu osiedla, podoba się Wam Nowe Zabłocie w Krakowie, jak oceniacie stosunek jakości do ceny?

Czerpnia powietrza dla garażu podziemnego albo wywiew z niego, też nie wygląda źle, jakieś drzewa przy tym, ale mogłoby być lepiej, gdyby np. puścili na to jakiś bluszcz.

Co myślicie o takim zagospodarowaniu osiedla, podoba się Wam Nowe Zabłocie w Krakowie, jak oceniacie stosunek jakości do ceny?
Wróć do „Nowe Zabłocie Kraków - Chemobudowa / PHN (Willa Pana Tadeusza) - forum mieszkańców osiedla”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości