Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
jcb123
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2019, 18:38

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: jcb123 » 28 kwie 2026, 15:38

Dzięki! No sam w sobie układ pomieszczeń całkiem niezły, fajnie że aż trzy pokoje poza salonem, ale nie ma garażu i myśle, że będzie lipa z parkingiem. Bardzo jestem ciekawa cen. Osobiście nie zapłaciłabym za taki dom więcej niż 1,4 miliona patrząc na inne domy na rynku. Natomiast obstawiam 2-2,5mln


pozdro
Posty: 2824
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: pozdro » 28 kwie 2026, 17:48

3 pokoje poza salonem to raczej minimum. Zadziwiają mnie bliźniaki i domki co mają 3 pokoje śmiesznych rozmiarów 8-9m2 w takich domaach jak często w mieszkaniach 80 czy 75m2 można mieć 3 sypialnie 11-12m2. A brak miejsc postojowych jakieś dodatkowo sprzedane parkingu za 50k poprostu na ulicy środkiem osiedla to już patodeweloperka

jcb123
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2019, 18:38

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: jcb123 » 07 maja 2026, 20:33

No i już pousuwali wszystko ze strony. Ciekawe kiedy coś ogłaszą, bo sprzedaż miała ruszyć miesiąc temu, a tu cisza. Pewnie nie mogą się zdecydować z cenami.


jcb123
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2019, 18:38

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: jcb123 » 31 maja 2026, 12:11

Mamy już czerwiec i dalej cisza. Ciekawe czemu nic nie ogłaszają, bo prace na budowie postępują…

AIW
Posty: 10
Rejestracja: 25 lis 2024, 14:19

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: AIW » 01 cze 2026, 11:32

Na jakim etapie jest budowa? czy posiadacie może zdjęcia tablicy budowy i samej realizacji : )

megi
Posty: 857
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: megi » 05 cze 2026, 20:27

Otoczenie takie sobie, ale jednak deweloper Ekopark te domy całkiem ładnie zaprojektował.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Ekopark

Może to tylko perspektywa rzutu, ale mi to przypomina modernistyczne wille.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Ekopark

No i tu też prezentuje się to tak, jakby pomiędzy domami było sporo miejsca.

megi
Posty: 857
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: megi » 05 cze 2026, 20:30

A na stronie nadal tylko informacja, że start sprzedaży wkrótce i można się dopisać do listy oczekujących, więc układy i ceny, to nadal tajemnica.

jcb123
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2019, 18:38

Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum

Postautor: jcb123 » 08 cze 2026, 10:20

megi pisze:Otoczenie takie sobie, ale jednak deweloper Ekopark te domy całkiem ładnie zaprojektował.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Ekopark

Może to tylko perspektywa rzutu, ale mi to przypomina modernistyczne wille.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Ekopark

No i tu też prezentuje się to tak, jakby pomiędzy domami było sporo miejsca.



Na wizualizacji wygląda dobrze, ale chociażby Sunny Hill w Opatkowicach też na wizualizacjach wyglądało jakby były duże przestrzenie, a na żywo ściana obok ściany. Dziwne, że tak długo nic nie udostępniają. Muszą mieć duży kłopot z ceną, pewnie widzą, że się nic nie sprzedaje w okolicy.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 80 gości