Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Dzięki! No sam w sobie układ pomieszczeń całkiem niezły, fajnie że aż trzy pokoje poza salonem, ale nie ma garażu i myśle, że będzie lipa z parkingiem. Bardzo jestem ciekawa cen. Osobiście nie zapłaciłabym za taki dom więcej niż 1,4 miliona patrząc na inne domy na rynku. Natomiast obstawiam 2-2,5mln
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
3 pokoje poza salonem to raczej minimum. Zadziwiają mnie bliźniaki i domki co mają 3 pokoje śmiesznych rozmiarów 8-9m2 w takich domaach jak często w mieszkaniach 80 czy 75m2 można mieć 3 sypialnie 11-12m2. A brak miejsc postojowych jakieś dodatkowo sprzedane parkingu za 50k poprostu na ulicy środkiem osiedla to już patodeweloperka
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
No i już pousuwali wszystko ze strony. Ciekawe kiedy coś ogłaszą, bo sprzedaż miała ruszyć miesiąc temu, a tu cisza. Pewnie nie mogą się zdecydować z cenami.
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Mamy już czerwiec i dalej cisza. Ciekawe czemu nic nie ogłaszają, bo prace na budowie postępują…
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Na jakim etapie jest budowa? czy posiadacie może zdjęcia tablicy budowy i samej realizacji : )
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
Otoczenie takie sobie, ale jednak deweloper Ekopark te domy całkiem ładnie zaprojektował.

Wizualizacja: deweloper Ekopark
Może to tylko perspektywa rzutu, ale mi to przypomina modernistyczne wille.

Wizualizacja: deweloper Ekopark
No i tu też prezentuje się to tak, jakby pomiędzy domami było sporo miejsca.

Wizualizacja: deweloper Ekopark
Może to tylko perspektywa rzutu, ale mi to przypomina modernistyczne wille.

Wizualizacja: deweloper Ekopark
No i tu też prezentuje się to tak, jakby pomiędzy domami było sporo miejsca.
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
A na stronie nadal tylko informacja, że start sprzedaży wkrótce i można się dopisać do listy oczekujących, więc układy i ceny, to nadal tajemnica.
Re: Zawilla (ul. Zawiła) / deweloper Ekopark - opinie na forum
megi pisze:Otoczenie takie sobie, ale jednak deweloper Ekopark te domy całkiem ładnie zaprojektował.
Wizualizacja: deweloper Ekopark
Może to tylko perspektywa rzutu, ale mi to przypomina modernistyczne wille.
Wizualizacja: deweloper Ekopark
No i tu też prezentuje się to tak, jakby pomiędzy domami było sporo miejsca.
Na wizualizacji wygląda dobrze, ale chociażby Sunny Hill w Opatkowicach też na wizualizacjach wyglądało jakby były duże przestrzenie, a na żywo ściana obok ściany. Dziwne, że tak długo nic nie udostępniają. Muszą mieć duży kłopot z ceną, pewnie widzą, że się nic nie sprzedaje w okolicy.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 80 gości