Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
KKołłątajówka
Posty: 33
Rejestracja: 26 mar 2025, 2:21

Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Postautor: KKołłątajówka » 27 maja 2026, 20:16

A według mnie wygląda tanio i na niedopracowane. Marna imitacja stylu skandynawskiego.


tonyxxl
Posty: 457
Rejestracja: 26 wrz 2018, 21:02

Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Postautor: tonyxxl » 27 maja 2026, 20:46

Nowy pisze:Obrazek

Drzwi w porządku, tak się je teraz często robi.

Z tego co widzę to są wykonane na stałe takie zagłębione kratki/siatki na całą szerokość drzwi, gdzie zostaje piach itp z butów. Bardzo fajne, czyste, praktyczne i higieniczne rozwiązanie.

Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 12:53

tonyxxl pisze:Z tego co widzę to są wykonane na stałe takie zagłębione kratki/siatki na całą szerokość drzwi, gdzie zostaje piach itp z butów. Bardzo fajne, czyste, praktyczne i higieniczne rozwiązanie.

Tak teraz coraz częściej się coś takiego roni, masz zagłębienie na wycieraczkę, do tego deweloper dostarcza wycieraczki, więc każdy ma taką samą, nic na korytarzu nie lata i wszystko prezentuje się całkiem spójnie.


Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 12:56

I dorzucam jeszcze kilka zdjęć z zagospodarowaniem terenu wokół bloków Nordic na Górce Narodowej.

Obrazek

Tu jakieś takie belki wystające z ziemi, nie wiem co to dokładnie ma być, ale ok., skoro taka była tu inwencja artystyczna twórcy.

Obrazek

Są leżaki, ale mi skojarzyły się na pierwszy rzut oka z kozetkami w gabinetach lekarskich.

Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 13:00

Zmieściły się jakieś drzewa, które wyglądają, jakby rosły w normalnym gruncie, a nie nad garażem podziemnym.

Obrazek

Jak urosnąć trochę większe, to na pewno będą ozdobą okolicy, choć z sosnami ostatnio różnie bywa.

Obrazek

Sporo kostki brukowej i po sąsiedzku już budowa kolejnego etapu osiedla Ozon, i to całkiem blisko będzie to stało, choć pewnie też nieco niżej niż najwyższe piętra bloków dewelopera YIT.

Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Nordic Górka Narodowa Kraków / YIT Development (ul. Banacha) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 cze 2026, 13:12

Jeszcze jedno takie zdjęcie znalazłem i tu można zobaczy chyba najlepiej, wygląda względem tego VIII etap osiedla Ozon.

Obrazek

Dalego nie ma, ale też tragedii nie ma co robić z tego, bo wygląda to jak na większości przeciętnych osiedli mieszkaniowych.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 81 gości