Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Ostatnio przejeżdżajac al. Pokoju widziałem, że Apartamrnty Gałczyńskiego ciągle w budowie. Rusztowanie na zabudowie rozciągnięte i pewnie robią ocieplenie i elewację. Strasznie im z tym długo schodzi, muszą mieć cierpliwych klientów.
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Śledzę kilka inwestycji w Krakowie i szczerze mówiąc ta nie wygląda na szczególnie opóźnioną. W ostatnich miesiącach postęp jest całkiem widoczny, zwłaszcza na elewacjach. A nie widzimy co w środku.
Patrząc na tempo sprzedaży i fakt, że zostały już tylko pojedyncze mieszkania - 2
, wygląda na to, że rynek ocenia tę inwestycję znacznie lepiej niż niektórzy komentujący.
Patrząc na tempo sprzedaży i fakt, że zostały już tylko pojedyncze mieszkania - 2
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Napisz że jesteś z działu sprzedaży inwestycji nie pisząc że jesteś z działu sprzedaży 
Re: Apartamenty Gałczyńskiego Kraków od Toplokum - opinie na forum
Patrząc na to, że pierwszą reklamę tej inwestycji widziałem w 2022 roku, to trzeba jednak było zaczekać na te mieszkania. Ale jak ktoś nie chciał, to nie kupował, proste. Miejsce nie jest złe, ale jakieś wybitne też nie jest. Pomysł na większe mieszkania ciekawy, czekam na elewację.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości