mikrus pisze:Moim zdaniem zakup miejsca postojowego przy filarach, to bardzo dobry wybór, zdecydowanie lepiej niż przy ścianie, oczywiście pod warunkiem, że filary są w takich miejscach, że miejsce pomiędzy nimi da się wykorzystać na otwieranie drzwi i wsiadanie oraz wysiadanie z samochodu. Dodaje się dodatkowe miejsce jako odstęp od filaru, to chyba z 10 cm, dostaje się miejsce pomiędzy filarami i jeszcze dodatkowo sąsiad z za filaru ma też dodatkowe 10 cm. Można parkować przy samej linii i ciągle mieć dużo miejsca na wsiadanie i wysiadanie z samochodu przy maksymalnie otwartych drzwiach.
Najlepsze i najspokojniejsze miejsce jest przy ścianie. Trochę gorsze do parkowania ale poza tym ma same plusy.
Potem przy filarze. Dobre bo zawsze mamy zachowane dużo miejsca na otwarcie drzwi.
Najgorsze miejsce to pomiędzy innymi samochodami. Szczególnie jak jest z trzech stron otoczone innymi autami. Nawet jak zaparkują dobrze, czyli nie na linii, co się zdarza rzadko, to często obiją drzwiami albo przetrą jakimiś zakupami po lakierze jak przechodzą.