Deweloper Nexity - nieruchomości - opinie na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
michalwrona
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2018, 13:09

Deweloper Nexity - nieruchomości - opinie na forum

Postautor: michalwrona » 23 maja 2018, 13:15

Słyszałem wiele opinii na temat dewelopera Nexity, ale uważam że jest to firma godna polecenia każdemu. Profesjonalnie podchodzi do sprawy i posiada bardzo duże doświadczenie w swojej dziedzinie. Mieszkania są unikalne i innowacyjne, a obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Firma bierze pod uwagę wszelkie wymagania klientów i spełnia ich potrzeby. Więcej informacji oraz ich inwestycji znajduje się na stronie nexity.pl.


drMOHalik
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2018, 11:04

Re: Deweloper Nexity - nieruchomości - opinie na forum

Postautor: drMOHalik » 27 lip 2018, 11:09

Tak bardzo profesjonalnie podchodzą w trakcie dokonywania zakupu mieszkania. Potem kontakt, słaby nikt nie odbiera telefonów. Sam odbiór to tragedia. Już nie jesteś miłym klientem właściwie to możesz spadać najwyżej zapłacą karę jak nie odbierzesz i tak zarobią, bo ceny poszły do góry to sprzedadzą przecież drożej z zyskiem. Na uzasadnienie nie przyjęcia usterek dostałem wyjaśnienie "jest zrobione zgodnie ze standardem" i tyle. To ja muszę się teraz dopominać aby dali mi podstawy do tego stwierdzenia, że drzwi nie są płaskie i że to jest standard.
Przecież nawet nie robili oni tych drzwi. Słabe bardzo.

Adrian1975
Posty: 3
Rejestracja: 01 sie 2018, 22:58

Re: Deweloper Nexity - nieruchomości - opinie na forum

Postautor: Adrian1975 » 01 sie 2018, 22:59

Pierwszy wpis brzmi jak reklama dewelopera


leonardosin
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2018, 22:02

Re: Deweloper Nexity - nieruchomości - opinie na forum

Postautor: leonardosin » 10 paź 2018, 22:18

Odbiory mieszkań to jedna wielka granda. Przychodzi jakiś gościu i można odnieść wrażenie, że najchętniej naplułby kupującemu w twarz. A jeśli kupujący przyjdzie z kimś do pomocy, to ta osoba jeżeli jest merytoryczna i znajduje poważne usterki to jest zwyczajnie obrażana i wyśmiewana.
W czasie odbioru negowane są wszystkie usterki. Deweloper opowiada bzdury, że w Polsce nie obowiązują żadne normy, że wytyczne Instytutu Techniki Budowlanej są nieprawomocne, neguje zapisy Ustawy Prawo Budowlane, żąda pokazywania świadectw wzorcowania poziomnic i innego sprzętu i odrzuca praktycznie wszystkie istotne usterki bez podania uzasadnienia, czyli wbrew Ustawie o ochronie praw nabywcy lokalu.
Nie wiem co łączy Nexity z Generalnymi Wykonawcami, ale trudno zrozumieć, dlaczego Nexity nie wymaga od wykonawcy, aby poprawnie wykonał swoją pracę, za którą dostał wynagrodzenie.
Na odbiór mieszkania jest tylko godzina (czyli praktycznie niewiele można sprawdzić) i nawet jeśli ktoś wynegocjuje z biurem dłuższy czas odbioru, to już na samym odbiorze dowiaduje się, że nie było takich ustaleń!!! Dlatego wszelkie ustalenia trzeba mieć na piśmie - np. wydruk z korespondencji emailowej. Ale to też jest negowane. Jeden wielki skandal.
Myślę, że nie ma w Warszawie drugiego takiego dewelopera, który równie źle traktowałby swoich klientów.
Pierwszy wpis to oczywista autoreklama Nexity. Firma nie bierze żadnych uwag klientów i nie spełnia jakichkolwiek oczekiwań. Jedyne co robi, to buduje i oddaje mieszkania wybudowane na przeciętnie przyzwoitym poziomie. Na pewno są deweloperzy budujący znacznie gorzej. Biorąc pod uwagę, że inni deweloperzy przyjmują usterki bez większych zastrzeżeń, a następnie je poprawiają, to doprawdy trudno znaleźć jakiś pozytyw, który mógłby przekonywać do zakupu mieszkania od N.

aka2007
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2019, 20:11

Re: Deweloper Nexity - nieruchomości - opinie na forum

Postautor: aka2007 » 09 lut 2019, 20:19

Porażka. Niestety dopiero po odbiorze zauważyłam, że okno balkonowe zostało krzywo zamontowane. Panienka od dewelopera poinformowała mnie, że mogę sobie odstąpić od umowy jak mi się nie podoba. Napisałam więc gniewne pismo i dostałam odpowiedź, że wszystko jest zgodne z normami, a o odstąpieniu nie ma mowy. W międzyczasie pojawił się przedstawiciel wykonawcy i na poziomica jednoznacznie stwierdził, że norma jest przekroczona. Niestety naprawa sprowadziła się do naciągnięcia jednej strony, żeby tylko wymiar się zgadzał. Napisałam kolejne pismo i dostałam odpowiedź, że pierwsze pismo jest nadal aktualne czyli żadnej wady nigdy nie było. Od tamtego czasu kontakt się urwał... Pewnie skończy się w sądzie.Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości