Więc warto nadpłacić ile się da póki co są niskie, żeby potem nie przebierać nogami po nocach.
Nie mówię o przygłupach, którzy biorą mieszkania do limitu swojej zdolności - komornik za 10 lat będzie miał co robić

Trini pisze:Leśny dzbanek, chyba upraszczaszja brałam kredyt 7 lat temu do maksa zdolności. Teraz to co było maksem jest jednocześnie 1/3 naszej obecnej zdolności przy obecnym kredycie.
Ale jak straci prace, to i tak nie jest już istotne czy rata byłaby 3 tys czy 2,5 tys.
kwk pisze:Gdzie są te puste biurowce?
slawek pisze:kwk pisze:Gdzie są te puste biurowce?
Dobre pytanie, bo z tego, co kojarzę, to współczynnik niewynajętej powierzchni w Krakowie od lat utrzymuje się na niskim, bezpiecznym poziomie, pomimo stałej podaży. Pewnie wiedzą to też wszyscy inwestorzy, którzy cały czas stawiają nowe, jak np. Buma, która raczej ma niezły przegląd rynku w Krakowie, w końcu sami operują też dużą ilością powierzchni biurowej.
. Podpisane kontrakty nie pokryły jednak wysokiej podaży, wynikiem czego współczynnik powierzchni niewynajętej systematycznie rośnie – na koniec 2017 r. wyniósł on 9,8%. Kraków to jednak chłonny rynek, dlatego popyt w minionym roku praktycznie zrównał się z nową podażą. W 2018 r. przewidywany jest dalszy umiarkowany wzrost pustostanów.
Dodatkowo 13 milionów turystów również gdzieś musi mieszkać.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], hoopk i 38 gości