Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: sybil » 21 paź 2018, 1:45

Hej, mam pytanie, może ma ktoś jakieś informacje o tym, jakie ma opinie Polnord deweloper, czyli jedna z większych firm działających na rynku deweloperskim w Polsce. Budują między innymi sporo nowych mieszkań w Warszawie (ale też np. w Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Olsztynie i Szczecinie). Ale mniejsza z tym, bo chodzi mi o to, czy znajdzie się ktoś, kto kupił od nich nowe mieszkanie i napisze na forum coś o tym, jak przebiegał proces zakupu, czy wszystko poszło sprawnie i szybko. No i same mieszkania, czy podczas odbiorów od Polnordu było dużo usterek do naprawienia później, a jeżeli tak, to czy zostały poprawnie usunięte. Ewentualne wady, które powinny być zgłaszane w ramach rękojmi, zostały szybko i należycie poprawione. Jakie macie doświadczenia z deweloperem Polnord :?:


neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: neo » 02 lis 2018, 0:15

Jeżeli chodzi o dewelopera Polnord, to znajomy kupił od nich mieszkanie w Warszawie i jest w miarę zadowolony. Zdaje się, że to jednak z większych firm deweloperskich w naszym kraju i raczej solidna. Ale pewnie byłoby lepiej, gdyby się sam w tej sprawie wypowiedział :)

Lubiekoty
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:05

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: Lubiekoty » 05 lis 2018, 10:50

Też mi się wydaje ze deweloperski rynek najlepszy, szukaliśmy na początku mieszkania na wtornym ale nic nam się nie spodobalo, a jak było ok, to cena nie, wiec zdecydowaliśmy się na kupno w stanie deweloperskim, kilka inwestycji w gdn nam wpadlo w oko ale koniec koncow ich fotoplastykon najbardziej nas przekonal tym ze oferują oddzielne pomieszczenie na garderobę


NadiaaaaMyzia
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2018, 13:50

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: NadiaaaaMyzia » 12 gru 2018, 11:06

I jak współpraca bo mysle o kupnie mieszkanka w tym budynku, posuwają się prace do przodu?

Balbii
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:40

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: Balbii » 12 gru 2018, 11:11

Moi znajomi maja tam lokal, sa już po dniu otwartym i mowia ze nawet spoko to wyglada

aneta87
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2018, 13:23

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: aneta87 » 13 mar 2019, 8:53

POLNORD aktualnie ma 12 inwestycji w sprzedaży, w zasadzie na temat każdej opinie są pozytywne. Warto też dodać, że w 2016 Polnord zgarną wiele nagród np. II miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Szczecinie 2016 -
Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".
czy wyróżnienie w kategorii najlepsza inwestycja w Łodzi 2016

molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: molly » 24 kwie 2019, 13:02

Ja też szukam opinii o tym deweloperze. Mnie zastanawia Studio Morena (jestem z Trójmiasta). Zawsze chciałam mieszkać na Morenie, bo zawsze zazdrościłam im tych widoków. Moja ciotka mieszka tam na 9 piętrze i w pogodne dni widzi Hel. Coś pięknego. <3

sewcionick
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2019, 16:08

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: sewcionick » 25 kwie 2019, 16:10

Jak najbardziej pozytywne. Mieszkamy właśnie w Gdańsku na osiedlu Polnordu i w sumie nie mamy na co narzekać:p Samo osiedle ładne i dobrze wykonane w stosunku do ceny jaką zapłaciliśmy. Przy odbiorze mieliśmy tylko problem z oknem balkonowym, ale po zgłoszeniu do administracji na naprawę czekaliśmy kilka dni więc super : )


molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: molly » 09 maja 2019, 12:58

A słuchajcie – jak z wykończeniem klatek, utrzymaniem, bezpieczeństwem itd.? Macie jakieś doświadczenia?

magua
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:31

Re: Deweloper Polnord - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: magua » 09 maja 2019, 13:02

Cenią się, ale to rzetelna firma i widać, że starają się zachować wysoki standard



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości