mirobu pisze:Byłem tam dzisiaj przejazdem i droga wygląda na skończoną. Trwają jakieś drobne prace ziemne ale wygląda na to że to już końcówka prac.
Gdzie ta droga łączy się z drogami publicznymi? Masz może jakieś zdjęcia?
mirobu pisze:Byłem tam dzisiaj przejazdem i droga wygląda na skończoną. Trwają jakieś drobne prace ziemne ale wygląda na to że to już końcówka prac.
iti pisze:mirobu pisze:Byłem tam dzisiaj przejazdem i droga wygląda na skończoną. Trwają jakieś drobne prace ziemne ale wygląda na to że to już końcówka prac.
Gdzie ta droga łączy się z drogami publicznymi? Masz może jakieś zdjęcia?
Rastignac pisze:scr4tchi pisze:Z tego co się orientowałem ponad rok temu (2021) mieszkania wcale nie były po 9k tylko grubo ponad 10k i to za metraże 50-60, które mnie wtedy interesowały.
Były, byly. Po ogłoszeniu programu Bezpieczny Kredyt, zaczęli polowanie na jeleni:scr4tchi pisze:Jeśli chodzi o brak usług itp. to zgadzam się z Tobą, bo w pobliżu nie ma nic. Jedziemy ciasną uliczką pod górkę tak jakby zaraz miał się kończyć Kraków. Najbliższe usługi z tamtego miejsca to te po drugiej stronie stacji Lotos. Osiedlowy sklep Rabat, który znam od dzieciństwaCzy daleko do centrum to już kwestia .. Od przystanku tramwajowego jakieś 20 minut, a od inwestycji ok. 600m do przystanku.
Tak, przystanek jest blisko i to jest plus, natomiast odległość od centrum jest już spora, w końcu to już prawie Huta. Dla mnie jest akceptowalna, ale nie przy tej cenie. W tej cenie mogę kupić mieszkanie na Prądniku Białym w odległości 4(!) przystanków od dworca.
Aleksander77 pisze:@Rastignac powiedz mi proszę z jakiego źródła masz dane dotyczące cen za m2 umieszczonych w czasie dla tejże inwestycji deweloperskiej?
Z góry dziękuję !
Pozdrawiam
iti pisze:Te balkony, to mocno oryginalne, z tym przeszkleniem na górze.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 47 gości