
Przynajmniej 3 brzozy ktoś ściął z niewiadomych powodów w małym parku przy pasie startowym w Czyżynach - to więcej można o tym przeczytać.






Nowy pisze:To wygląda na walkę z wiatrakami, jedno znika, zaraz po tym pojawia się kolejne.
A temu jeszcze chyba dodatkowo sprzyja dosyć duża pobłażliwość wymiaru sprawiedliwości, Policja i Straż Miejska też mogłyby się bardziej starać, żeby takich gagatków złapać.
A tak, to coraz więcej miasta wygląda tak, jak na tych zdjęciach, żal parzyć na to.
Mar G pisze:Nowy pisze:To wygląda na walkę z wiatrakami, jedno znika, zaraz po tym pojawia się kolejne.
A temu jeszcze chyba dodatkowo sprzyja dosyć duża pobłażliwość wymiaru sprawiedliwości, Policja i Straż Miejska też mogłyby się bardziej starać, żeby takich gagatków złapać.
A tak, to coraz więcej miasta wygląda tak, jak na tych zdjęciach, żal parzyć na to.
jaką motywację ma Policja żeby ich łapać, skoro w 99% spraw kasta orzeka na procesie niską szkodliwość społeczną i wandale śmieją się wszystkim w twarz.
Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości