
Co dopiero skończyli burzyć to, co było tam wcześniej.

I to chyba jeszcze nie tak całkiem do końca - zaglądając do środka.




Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości