
A magazyny, ciekawe, jakim to się będzie cieszyło powodzeniem, pewnie za jakiś czas się przekonamy, a póki co budowa idzie.










tonyxxl pisze:Rynek decyduje, takie coś też jest potrzebne widocznie.
3stronny pisze:tonyxxl pisze:Rynek decyduje, takie coś też jest potrzebne widocznie.
Po to jest planowanie przestrzenne, są urbaniści i architekci, żeby jednak utrzymać rynek w pewnych ryzach i narzucić mu pewne ograniczenia. Gdyby nie to, deweloperzy chętnie budowaliby wieżowce bez okien, bo przecież to tylko zbędny koszt, a później jeszcze ciepło ucieka przez to.
tonyxxl pisze:Przecież tam zawsze przy Bora były usługi. O co ci chodzi? Stacja paliw, multikino, hiperkarkety dwa. Dołoza taki self storage to piękniej ani brzydziej tam nie będzie, zresztą tam jest hałas i spaliny więc idealne miejsce na taką przechowalnie. Poza tym nie wiadomo jak to ma wyglądac po wykończeniu, może bedzie ładniejsze niż większość bloków.
Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości