
Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
-
Janusz Lewicki
- Posty: 4
- Rejestracja: 12 sty 2025, 8:08
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Już taki wygląd ma z ulicy Nowohuckiej.


-
Janusz Lewicki
- Posty: 4
- Rejestracja: 12 sty 2025, 8:08
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Janusz Lewicki pisze:Już taki wygląd ma z ulicy Nowohuckiej.
A teraz już tak wygląda Prato Park w Krakowie od strony ul. Nowohuckiej.

Wygląda na to, że bryła budynku już skończona, trzeba przyznać, że nie jest to mały bloczek.
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Ciekawe czy będzie mocno słychać ulice Nowohucką w mieszkaniach z ekspozycją na nią, bo jednak ruch tam jest duży.

No i ciekawe, czy coś jeszcze powstanie na działkach pomiędzy Nowohucką, a blokiem budowanym przez dewelopera Westa Investments, bo niby kawał miejsca tam jeszcze jest, choć ze słupem, ale jak widać, taka linię można skablować i problemu nie ma.

No i ciekawe, czy coś jeszcze powstanie na działkach pomiędzy Nowohucką, a blokiem budowanym przez dewelopera Westa Investments, bo niby kawał miejsca tam jeszcze jest, choć ze słupem, ale jak widać, taka linię można skablować i problemu nie ma.
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
iti pisze:No i ciekawe, czy coś jeszcze powstanie na działkach pomiędzy Nowohucką, a blokiem budowanym przez dewelopera Westa Investments, bo niby kawał miejsca tam jeszcze jest, choć ze słupem, ale jak widać, taka linię można skablować i problemu nie ma.
Tam jest usługówka, zjazd już jest zrobiony więc pewnie jakiś sklep typu biedronka/lidl/aldi? bo stacja jest kawałek dalej więc jedna obok drugiej to kiepski biznes
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Jeśli chodzi o czyzyny to pamiętaj, że dla działek uslugowych pierwszym i podstawowym sposobem zagospodarowania są mieszkania na wynajem pod postacią "akademików" czy "hoteli". A dopiero jeśli tego się w żaden sposób nie da przepchnąć kolanem to krakowski biznesmen może wtedy pochylić się nad takimi żałośnie niskomarzowymi biznesami jak sklep, warsztat, myjnia, czy jakas tam stacja benzynowa.
-
Janusz Lewicki
- Posty: 4
- Rejestracja: 12 sty 2025, 8:08
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
To jeszcze ja podrzucam zdjęcie zrobione przejazdem przez tą okolicę.

Blok wygląda na niemal gotowy, aczkolwiek trzeba przyznać, że ma on mocną ekspozycję na ulicę Nowohucką, która jest bardzo ruchliwa i w okolicach Ronda Dywizjonu 308 często mocno zakorkowana.

Teraz ten budynek jest w pierwszej linii zabudowy, ale jak widać sporo wolnej działki jest jeszcze przed nim, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby tam się jeszcze jakaś zabudowa pojawiła.

Blok wygląda na niemal gotowy, aczkolwiek trzeba przyznać, że ma on mocną ekspozycję na ulicę Nowohucką, która jest bardzo ruchliwa i w okolicach Ronda Dywizjonu 308 często mocno zakorkowana.

Teraz ten budynek jest w pierwszej linii zabudowy, ale jak widać sporo wolnej działki jest jeszcze przed nim, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby tam się jeszcze jakaś zabudowa pojawiła.
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Wygląda na to, że nowy blok przy ul. Na Łąkach jest już niemal gotowy.

Trochę ta elewacja stała się ciekawsza z tymi zielonymi wstawkami, choć artystyczny ten budynek raczej nie jest.

Ciekawe kiedy zostanie zabudowana ta działka przed budynkiem, bo pewnie jako łąka nie będzie zbyt długo funkcjonowała.

Trochę ta elewacja stała się ciekawsza z tymi zielonymi wstawkami, choć artystyczny ten budynek raczej nie jest.

Ciekawe kiedy zostanie zabudowana ta działka przed budynkiem, bo pewnie jako łąka nie będzie zbyt długo funkcjonowała.
Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum
Kiedy mają to oficjalnie skończyć budować i kiedy mogłyby ruszyć odbiory mieszkań od dewelopera tam?

Ciekawe, jaki będzie standard wykończenia budynku w środku.

Tam są normalne miejsca postojowe czy jakieś platformy albo inne wynalazki?

Ciekawe, jaki będzie standard wykończenia budynku w środku.

Tam są normalne miejsca postojowe czy jakieś platformy albo inne wynalazki?
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 85 gości


