Inwestycja Rżąka House Kraków - Okland Developer - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ragar
Posty: 489
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Inwestycja Rżąka House Kraków - Okland Developer - opinie na forum

Postautor: ragar » 13 paź 2017, 0:39

Jeszcze jedna inwestycja mieszkaniowa w naszym mieście, której nie było do tej pory na forum. Jeśli ktoś woli bardziej kameralne projekty deweloperskie, to być może zainteresuje go Rżąka House Kraków od Okland Developer. Na uwagę zasługuje tam lokalizacja, a dokładniej to, że nowy blok zostanie wybudowany przy parku, w którym znajduje się także niewielkie jeziorko - jest to na pewno spory plus, o ile komuś odpowiada zieleń w sąsiedztwie budynku, w którym mieszka :) Przy czym trzeba się też liczyć z tym, że do centrum jest stamtąd spory kawałek, jednak plusem może być to, że niedaleko znajduje się zjazd na autostradę i jednocześnie IV obwodnicę Krakowa, więc może za kilka lat z tego miejsca będzie stosunkowo objechać Kraków dookoła.

Obrazek

Cały projekt jest dosyć kameralny, bowiem ma w nim powstać jedynie 35 nowych mieszkań w Krakowie w na Bieżanowie-Prokocimiu, a więc raczej niewiele. Do tego na dole budynku przewidziane zostały 4 lokale usługowe, które na pewno w przyszłości przydadzą się mieszkańcom :) Same lokale mieszkalne prezentują się nieźle, są dosyć ustawne, nawet najmniejsze mieszkania 2-pokojowe w Krakowie w inwestycji Rżąka House wypadają całkiem dobrze, niewiele miejsca marnuje się tam na przedpokój, aneks kuchenny da się oddzielić od reszty - jest nieźle, jak na 36 metrów kwadratowych. A do tego, jeszcze z obu pokojów są wyjścia na ustany, spory balkon - naprawdę nieźle. Tym bardziej, że ceny prezentują się także dosyć przyzwoicie, bowiem można tam bez problemu znaleźć mieszkania, gdzie cena metra kwadratowego spada znacznie poniżej 6 000 zł, co jak na Kraków jest niezłą opcją.

Obrazek


slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Inwestycja Rżąka House Kraków - Okland Developer - opinie na forum

Postautor: slawek » 13 paź 2017, 0:56

A może ktoś napisze, jakie opinie ma Rżąka i ogólnie Bieżanów-Prokocim w Krakowie, jako miejsce na zamieszkanie :?: Może ktoś będzie tak miły i wrzuci jakieś zdjęcia tej okolicy, chętnie bym obejrzał, jak to wygląda i jakie otoczenie będzie miał ten nowy blok od firmy Okland Developer. Faktycznie będzie zielono, jak to jest opisane powyżej :?: Może osoby, które mieszkają w tej okolicy lub zamierzają zakupić mieszkanie w tej inwestycji wypowiedzą się na ten temat na forum :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości