Deweloper Start Kraków opinie na forum komentarze mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
megi
Posty: 314
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Deweloper Start Kraków opinie na forum komentarze mieszkania

Postautor: megi » 09 wrz 2015, 20:02

Kupował ktoś może mieszkanie od działającego w Krakowie dewelopera Start? Interesują mnie opinie, jakie mają o nim ludzie, którzy z firmą coś mieli do czynienia. Start buduje np. inwestycję mieszkaniową Pod Kasztanami w Krakowie, ale poza tym jeszcze kilka innych, też w okolicach Bieżanowa. Zastanawiam się nad zakupem nowego mieszkania od tego dewelopera, tylko wiadomo, że warto najpierw poznać oceny, najlepiej osób, które mają to już za sobą. Czyli chodzi głównie o to, czy Start wywiązuje się z podjętych zobowiązań, czy mieszkania od tego dewelopera są dobrej jakości, czy się nie sypią, czy nie ma problemów z ewentualnymi naprawami itp. Wiadomo, że zakup mieszkania, to zwykle inwestycja na wiele lat, dla niektórych prawie na całe życie, więc dobrze wiedzieć od kogo i co się kupuje :)


slwk
Administrator
Posty: 38
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

Start Deweloper Kraków opinie na forum komentarze mieszkania

Postautor: slwk » 10 lis 2015, 13:44

A ja mam wrażenie, że ten deweloper Start buduje też sporo małych taśmowych mieszkanek, podobnie jak to się odbywa w inwestycji w okolicach ulicy Wielickiej, w ramach której powstają dwa sporej wielkości bloki, w których znajdzie się kilkaset nowych mieszkań :) Zastanawiałem się czy przypadkiem nie kupić tam nowego mieszkania na Prokocimiu, ale stwierdziłem jednak, że to odrobinę zbyt daleko i chyba lepiej, jeśli człowiek zamieszka gdzieś w okolicach Czyżyn, Nowej Huty czy Mistrzejowic :) Chyba jednak bliżej do centrum i nieco łatwiejszy jest dojazd tam :idea:

iti
Posty: 379
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Opinie o deweloperze Start Kraków na forum oceny mieszkań

Postautor: iti » 20 lis 2015, 21:00

A w innym miejscu na forum pojawiły się nowe opinie o deweloperze Start, przy okazji rozmowy o budowie nowego projektu Osiedle Start City Kraków na Prokocimiu. W sumie takie oceny firmy deweloperskiej napawają optymizmem :)

NortonCommander pisze:Kupiłem mieszkanie od Startu i oczekuję obecnie na odbiór. Z dotychczasowej współpracy z deweloperem - wszystko układa się wzorcowo, zobaczymy jak będzie dalej. (...) brak jakichkolwiek negatywnych opinii o firmie w internecie (w ogóle mało informacji, ale skoro nie ma hejterów to bardzo dobrze). (...) Generalnie po kilku miesiącach od zakupu wciąż mam poczucie, że zrobiłbym jeszcze raz to samo.


Volfeer
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2018, 2:34

Re: Opinie o deweloperze Start Kraków na forum oceny mieszkań

Postautor: Volfeer » 26 kwie 2019, 0:00

Ja właśnie odebrałem mieszkanie od Startu na Kurzei. Mam zaprzyjaźnionego notariusza, który chce mi przeniesienie własności zrobić po kosztach, to nie, START sprzecznie z normami społecznymi, wykazem klauzul abuzywnych UOKiK nie zgadza się na to, albo inaczej, START się zgodził, ale notariusz mój ma przyjść w miejscu przez nich wyznaczonym, czyli w kancelarii ich notariusza :D Takie dzisiaj dostałem pismo oficjalne... Oczywiście dodam, że wg prawa notariusz może działać tylko w swojej kancelarii, czyni zapewne skorzystam niestety z usług ich notariusza i ponad 1000 dodatkowo muszę zapłacić...Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości